فیلم Supergirl در دست توسعه قرار دارد

طبق گزارش وبسایت ددلاین، کمپانی برادران وارنر در حال کار بر روی فیلم سوپرگرل (Supergirl) و توسعه آن است. در حال حاضر سریال شخصیت سوپرگرل با بازی ملیسا بنویست در این نقش، از شبکه CW پخش می‌شود اما به نظر می‌رسد که پروژه سینمایی کاملاً از سریال تلویزیونی جدا است و ربطی به آن ندارد. در سال 1984 فیلمی بر اساس این شخصیت ساخته شد که هلن اسلیتر در آن به ایفای نقش پرداخت.

in post ad

به گزارش ددلاین، برادران وارنر نویسنده فیلم‌های Jump Street 22 (جامپ استریت 22) و The Cloverfield Paradox (پارادوکس کلاورفیلد) یعنی اورن اوزیل را برای نویسندگی فیلمنامه استخدام کرده است. همچنین طبق شایعات، فیلم سوپرگرل ممکن است نقطه آغازی برای معرفی یک سوپرمن جدید در سینما باشد. سوپرگرل در کامیک‌ها دخترعموی کال-ال (سوپرمن) است و با نام اصلی کارا زور-ال شناخته می‌شود. این فیلم در حال سپری کردن مراحل ابتدایی توسعه است و تاکنون تهیه‌کننده‌ای برای آن مشخص نشده اما باید اشاره کرد که حضور این شخصیت در دنیای DC می‌تواند بر پروژه‌های دیگر از جمله دنباله Man of Steel (مرد پولادین) تاثیر بگذارد. هنری کویل بارها اعلام کرده که به حضور دوباره در نقش سوپرمن علاقه دارد اما کمپانی هنوز به طور رسمی تولید دنباله فیلم سوپرمن را تایید نکرده است.

فیلم Supergirl

فیلم Supergirl یک قهرمان زن جدید را به دنیای دی‌سی می‌تواند یک که می‌تواند به پیشرفت دنیای سینمایی دی‌سی کمک کند. فیلم Wonder Woman (زن شگفت‌انگیز) در سال 2017 اکران شد و علاوه بر فروش بسیار عالی، تحسین عده کثیری از منتقدان را هم برانگیخت. دومین فیلم این شخصیت در سال 2019 اکران می‌شود و این در حالی است که برادران وارنر برنامه‌ای برای تولید فیلم جدید سوپرمن ندارد! البته بارها گزارشاتی درباره توسعه فیلم Man of Steel 2 منتشر شده اما تا زمان تایید رسمی نمی‌توان آن‌ها را جدی گرفت.

فیلم Aquaman (آکوامن) به کارگردانی جیمز وان، تا چند ماه دیگر اکران خواهد شد. پس از آن باید منتظر Shazam (َشزم)، فیلم Joker (جوکر) با بازی واکین فینیکس و Wonder Woman 1984 باشید. فیلم Batman به کارگردانی مت ریوز نیز در حال طی کردن مراحل اولیه تولید است اما حضور بن افلک در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. ریوز اخیراً اطلاعات جدیدی از فیلم منتشر کرد و گفت که فیلم او قطعاً بر اساس کامیک Year One (سال اول) ساخته نمی‌شود. در صورت انتشار اخبار بیشتر از فیلم سوپرگرل شما را در جریان قرار خواهیم داد.

تاریخ اکران فیلم‌های دی‌سی:

  • فیلم Aquaman (آکوامن) در تاریخ ۲۱ دسامبر (مصادف با ۳۰ آذر ۹۷)
  • فیلم Shazam (َشزم) در تاریخ  ۵ آوریل سال ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۶ فروردین ۹۸)
  • فیلم Joker (جوکر) در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۲ مهر ۹۸)
  • فیلم Wonder Woman 1984 در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۰ آبان ۹۸)
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar