علاقه هنری کویل به حضور در سریال The Witcher

هنری کویل امسال حضور بسیار تاثیرگذاری در فیلم تحسین‌شده Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن: فال‌اوت) داشت. اکنون این بازیگر اعلام کرده که دوست دارد در سریال The Witcher (ویچر) به ایفای نقش بپردازد. او تاکنون در سه فیلم در نقش سوپرمن ظاهر شده اما به نظر می‌رسد که او می‌خواهد در نقش یک قهرمان متفاوت نیز حضور یابد.

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

هنری کویل در مصاحبه با IGN فاش کرد که به ایفای نقش گرالت در مجموعه تلویزیونی The Witcher محصول نتفلیکس، علاقه دارد. این سریال قرار است اقتباسی از بازی بسیار محبوب و پرفروشی به همین نام باشد که توسط استودیوی لهستانی CD Projekt Red (سی‌دی پراجکت رد) توسعه یافته است. او در ابتدا کمی درباره آشنایی‌اش با بازی‌های ویدیویی صحبت کرد:

بازی ویچر 3 را به تازگی دوباره به طور کامل بازی کردم. عاشق آن هستم. واقعاً بازی خوبی است.

 

در ادامه یکی ار اعضای IGN از هنری کویل سوال کرد که آیا حاضر است در مجموعه The Witcher بازی کند یا خیر و او پاسخ داد:

قطعاً، بله. این یک نقش فوق‎العاده خواهد بود. من حتی شروع کردم به خواندن کتاب‌های آن و باید بگویم کاملاً ارزش مطالعه دارند. کتاب‌ها واقعا عالی هستند.

 

آندری ساپکوفسکی نویسنده کتاب‌هاست و بازی‌ها نیز بر اساس داستان‌های این نویسنده، تولید شده‌اند. لورن اشمیت هیسریچ (سازنده سریال Defenders) وظیفه ساخت سریال The Witcher برای نتفلیکس را بر عهده دارد. همچنین می‌دانیم که پخش سریال احتمالاً تا سال 2020 به طول می‌انجامد و فصل اول آن 8 قسمتی است. هیسریک در مصاحبه‌ای گفته بود:

ما در حال کار بر روی سریال هستیم و به سرعت پیش می‌رویم. مثل اینکه ذهنم حول و حوش چیزی در سبک جن‌گیر می‌چرخد، با این تفاوت که تسخیر شیطانی در کار نیست و همه آن شور و اشتیاق است. یک موضوع قطعی است: کیفیت برای ما مهم‌تر از سرعت عمل است.

 

انتخاب بازیگران هنوز آغاز نشده و این شانس برای هنری کویل وجود دارد که در نقش گرالت، حضور یابد.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar