تولید فیلم The Flash در سال ۲۰۱۹ آغاز می‌شود

پس از بارها تاخیر در روند تولید فیلم The Flash (فلش) و تغییر کارگردانان آن، خبرها حاکی از این هستند که شرایط برای بازگشت ازرا میلر در نقش فلش در حال مهیا شدن است. طبق گزارشات جدید، تولید فیلم فلش سرانجام در ماه فوریه سال ۲۰۱۹ (بهمن یا اسفند ۹۷) کلید می‌خورد. میلر توسط زک اسنایدر برای این نقش در دنیای DC انتخاب شده بود و در فیلم Justice League نیز شاهد هنرنمایی او بودیم. البته این شخصیت حضور بسیار کوتاهی نیز در Batman v Superman (بتمن علیه سوپرمن) و Suicide Squad (جوخه انتحاری) داشت.

کارگردانان فیلم Game Night (شب بازی) یعنی جان فرانسیس دالی و جاناتان گلدستاین فیلم The Flash را برای کمپانی برادران وارنر می‌سازند. وارنر قصد داشت فیلمی بر اساس کمیک معروف Flashpoint (فلش‌پوینت) تولید کند اما به نظر می‌رسد که آن‌ها از این کار منصرف شده‌اند و به دنبال داستان دیگری هستند. در ابتدا سث گراهام اسمیت برای کارگردانی فیلم استخدام شده بود اما پس از مدتی از ادامه کار انصراف داد. سپس ریک فامیوییوا برای کارگردانی برگزیده شد که او هم به دلیل اختلاف نظر با کمپانی، از پروژه کنار رفت. اکنون این فیلم دو کارگردان جدید دارد و فیلمنامه نیز توسط جوبی هارولد (نویسنده فیلم King Arthur: Legend of the Sword) نوشته شده است.

ازرا میلر در نقش فلش

وبسایت Pursuenews این خبر را به همراه اطلاعات تازه‌ای منتشر کرد. قرار بود تولید و فیلمبرداری فلش در شهر لندن انجام شود اما اکنون این مکان به آتلانتا تغییر یافته است. اگر همه چیز بر اساس برنامه‌ریزی پیش رود می‌توان انتظار داشت که فیلم The Flash در سال ۲۰۲۰ اکران شود.

ازرا میلر در نقش بری آلن/فلش، کیرسی کلمنز در نقش آیریس وست و بیلی کرودآپ در نقش هنری آلن (پدر بری آلن) در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

تاریخ اکران فیلم‌های دی‌سی:

  • فیلم Aquaman (آکوامن) در تاریخ ۲۱ دسامبر (مصادف با ۳۰ آذر ۹۷)
  • فیلم Shazam (َشزم) در تاریخ  ۵ آوریل سال ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۶ فروردین ۹۸)
  • فیلم Joker (جوکر) در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۲ مهر ۹۸)
  • فیلم Wonder Woman 1984 در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۰ آبان ۹۸)
هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید ...
استفاده از کل یا بخشی از مطالب، تنها در صورت ذکر دقیق منبع و لینک مطلب مجاز است و در غیر این صورت، شامل پیگرد می‌شود.
منبع
screenrant
برچسب‌ ها

نوشته‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن