فصل سوم Daredevil تا قبل از پایان سال ۲۰۱۸ پخش می‌شود

نتفلیکس چند سال قبل شروع کرد به تولید مجموعه‌ سریال‌های مرتبط با مارول که به قهرمانان خیابانی می‌پرداخت. این سریال‌ها با Daredevil (بی‌باک) آغاز شدند اما به تدریج شخصیت‌های دیگری مانند جسیکا جونز، لوک کیج و آیرون فیست هم سریال‌های خود را دریافت کردند. اکنون تایید شده که فصل سوم Daredevil تا قبل از اتمام سال ۲۰۱۸ از نتفلیکس پخش خواهد شد.

از مدت‌ها قبل می‌دانستیم که فصل سوم Daredevil در راه است و فیلمبرداری آن از اواخر سال گذشته میلادی آغاز شده بود. البته از تاریخ پخش این سریال اطلاعی نداشتیم اما می‌شد حدس زد که سال ۲۰۱۸ زمان مناسبی برای بازگشت این قهرمان نابینا به هلز کیچن است. بر اساس اطلاعاتی که Seekingalpha منتشر کرده، دیوید ولز رئیس بخش مالی نتفلیکس، اعلام کرد که سریال بی‌باک به همراه چند مجموعه دیگر از جمله آیرون فیست در ماه‌های باقی‌مانده از سال ۲۰۱۸ پخش خواهند شد. او گفت:

این افتخار نصیب من شد تا بتوانم مردم را بسیار خوش‌حال کنم و در زمان بسیار کوتاهی موفق شدیم فصل‌های جدید از سریال‌های Orange Is The New Black، Ozark، Iron Fist، Daredevil، Narcos، آخرین فصل House of Cards و دنباله مستند Making a Murderer را برای نیمه دوم امسال آماده کنیم.

فصل سوم دردویل

حالا که می‌دانیم باید در سال ۲۰۱۸ منتظر فصل سوم Daredevil باشیم، تنها سوال باقی‌مانده این است که سریال دقیقاً در چه تاریخی منتشر می‌شود. نتفلیکس تمایل ندارد تاریخ عرضه دو سریال از مارول را خیلی نزدیک به هم قرار دهد. سریال Iron Fist (آیرون فیست) در اوایل سپتامبر (۷ شهریور ماه) پخش می‌شود، بنابراین Daredevil احتمالا قبل از فرا رسیدن ماه نوامبر (آذر) پخش نخواهد شد.

نتفلیکس با پخش سه سریال مارولی در سال ۲۰۱۷ شامل Punisher (مجازاتگر)، Iron Fist (آیرون فیست) و The Defenders (مدافعان) ثابت کرد که اهمیت فراوانی برای طرفداران مارول قائل است. امسال فصل دوم Jessica Jones (جسیکا جونز) و Luke Cage (لوک کیج) پخش شدند و حدود یک ماه دیگر نیز شاهد بازگشت دنی رند ملقب به Iron Fist خواهیم بود.

هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید ...
استفاده از کل یا بخشی از مطالب، تنها در صورت ذکر دقیق منبع و لینک مطلب مجاز است و در غیر این صورت، شامل پیگرد می‌شود.
منبع
screenrant.
برچسب‌ ها

نوشته‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن