فصل سوم Daredevil تا قبل از پایان سال 2018 پخش می‌شود

0

نتفلیکس چند سال قبل شروع کرد به تولید مجموعه‌ سریال‌های مرتبط با مارول که به قهرمانان خیابانی می‌پرداخت. این سریال‌ها با Daredevil (بی‌باک) آغاز شدند اما به تدریج شخصیت‌های دیگری مانند جسیکا جونز، لوک کیج و آیرون فیست هم سریال‌های خود را دریافت کردند. اکنون تایید شده که فصل سوم Daredevil تا قبل از اتمام سال 2018 از نتفلیکس پخش خواهد شد.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

از مدت‌ها قبل می‌دانستیم که فصل سوم Daredevil در راه است و فیلمبرداری آن از اواخر سال گذشته میلادی آغاز شده بود. البته از تاریخ پخش این سریال اطلاعی نداشتیم اما می‌شد حدس زد که سال 2018 زمان مناسبی برای بازگشت این قهرمان نابینا به هلز کیچن است. بر اساس اطلاعاتی که Seekingalpha منتشر کرده، دیوید ولز رئیس بخش مالی نتفلیکس، اعلام کرد که سریال بی‌باک به همراه چند مجموعه دیگر از جمله آیرون فیست در ماه‌های باقی‌مانده از سال 2018 پخش خواهند شد. او گفت:

این افتخار نصیب من شد تا بتوانم مردم را بسیار خوش‌حال کنم و در زمان بسیار کوتاهی موفق شدیم فصل‌های جدید از سریال‌های Orange Is The New Black، Ozark، Iron Fist، Daredevil، Narcos، آخرین فصل House of Cards و دنباله مستند Making a Murderer را برای نیمه دوم امسال آماده کنیم.

فصل سوم دردویل

حالا که می‌دانیم باید در سال 2018 منتظر فصل سوم Daredevil باشیم، تنها سوال باقی‌مانده این است که سریال دقیقاً در چه تاریخی منتشر می‌شود. نتفلیکس تمایل ندارد تاریخ عرضه دو سریال از مارول را خیلی نزدیک به هم قرار دهد. سریال Iron Fist (آیرون فیست) در اوایل سپتامبر (7 شهریور ماه) پخش می‌شود، بنابراین Daredevil احتمالا قبل از فرا رسیدن ماه نوامبر (آذر) پخش نخواهد شد.

نتفلیکس با پخش سه سریال مارولی در سال 2017 شامل Punisher (مجازاتگر)، Iron Fist (آیرون فیست) و The Defenders (مدافعان) ثابت کرد که اهمیت فراوانی برای طرفداران مارول قائل است. امسال فصل دوم Jessica Jones (جسیکا جونز) و Luke Cage (لوک کیج) پخش شدند و حدود یک ماه دیگر نیز شاهد بازگشت دنی رند ملقب به Iron Fist خواهیم بود.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar