پوستر جدید فیلم Venom بسیار ترسناک است!

اگر تریلر جدید فیلم Venom (ونوم) به اندازه کافی برای شما ترسناک نبود، کمپانی سونی یک پوستر دیدنی منتشر کرده که می‌توانید آن را در ادامه مطلب مشاهده کنید.

در این پوستر، نمایی نزدیک از ونوم به نمایش گذاشته شده است به طوریکه دندان‌های تیز و مرگ‌آور این موجود و زبان درازش ترس را در دل مخاطب به وجود می‌آورد. در ادامه می‌توانید پوستر بین‌المللی (ژاپنی) فیلم را مشاهده کنید:

پوستر Venom

این تصویر نگاه دقیق و بهتری از ظاهر ونوم را در اختیار ما قرار می‌دهد. همچنین می‌دانیم که علامت عنکبوت سفید در این نسخه وجود ندارد، با این حال می‌توان رگه‌های فضایی سفیدی را مشاهده کرد که در ظاهر این سیمبیوت بیگانه به کار رفته است. روبن فلچر کارگردان فیلم در مصاحبه‌ای گفت:

اگر به کامیک‌ها نگاه کنید، می‌بینید که فقط المان‌هایی سفید رنگ در ظاهر او به کار رفته است. به این دلیل که شخصیت فیلم ما منشا خود را از مرد عنکبوتی نمی‌گیرد، پس منطقی نیست که علامت عنکبوت را روی سینه آن قرار دهیم. ما سعی کردیم تا جای ممکن دقیق عمل کنیم، حتی اگر برخی افراد فکر کنند که این ظاهر دقیق نیست. اما رنگ سفید زیادی در ونوم به کار رفته و می‌خواستیم که بدین وسیله الگوی قابل تشخیصی به وجود بیاوریم.

 

تام هاردی نیز در کامیک کان ۲۰۱۸ که حدود دو هفته قبل برگزار شد، درباره ایفای نقش ونوم گفته بود:

به خاطر کار با نولان در فیلم «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» فکر کردم که بخش مربوط به خودم در فیلم‌های ابرقهرمانی را از برخی جهات، کامل کرده‌ام. اما هنگامی که با فرصت بازی در نقش ونوم مواجه شدم و این موضوع با علاقه پسرم به این شخصیت هم‌زمان شده بود، بسیار مشتاق شدم و تصمیم گرفتم که واقعا این کار را انجام بدهم.

 

تام هاردی، ریز احمد، میشل ویلیامز، وودی هارلسون و جنی اسلیت از جمله بازیگران فیلم هستند. فیلم Venom (ونوم) در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۸ (مصادف با ۱۳ مهر ۹۷) اکران خواهد شد.

هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید ...
استفاده از کل یا بخشی از مطالب، تنها در صورت ذکر دقیق منبع و لینک مطلب مجاز است و در غیر این صورت، شامل پیگرد می‌شود.
منبع
CBR
برچسب‌ ها

نوشته‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن