توضیح دلیل مبارزه نکردن هالک در فیلم Infinity War ؛ او از تانوس نمی‌ترسد!

4

یکی از سوالات مهم طرفداران درباره فیلم Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ ابدیت) این بود که چرا هالک در طول فیلم و زمانی که بیشتر از هر وقت دیگر به او نیاز است، در مبارزات شرکت نمی‌کند. هالک در ابتدای فیلم مبارزه‌ای با تانوس داشت که شکست خورد و پس از آن به زمین فرستاده شد. به همین دلیل بسیاری فکر می‌کردند او به دلیل ترس از تانوس خود را نشان نمی‌دهد! نویسندگان و کارگردانان فیلم این موضوع را رد کرده‌اند و گفته‌اند که او ترسی ندارد، فقط عصبانی است و از دست بروس بنر خسته شده است.

این فیلم چند ماه قبل اکران شد و توانست با فروشی بیش از ۲ میلیارد دلار یک رکورد بزرگ را برای دنیای سینمایی مارول ثبت کند. می‌توانید نقد و بررسی ما از فیلم Avengers: Infinity War را اینجا مطالعه کنید. یکی از نویسندگان فیلم به نام کریستوفر مارکوس گفت:

این فیلم آغاز مشکلات بروس بنر و ادامه‌ای برای بخش داستانی این شخصیت است. بروس ناچار می‌شود خودش به تنهایی با تهدیدها مواجه شود. او حتی با استفاده از زره هالک‌باستر و نبوغ خودش، کول ابسیدیان (یکی از اعضای فرقه سیاه) را شکست می‌دهد. هالک در فیلم Infinity War کمکی به بروس نمی‌کند به این دلیل که از وابستگی بروس به او در هنگام مواجه شدن با خطرات بسیار خسته شده است. هالک به دنبال یک زندگی برای خود و چیزی بیش از حل کردن مشکلات بروس است.

 

جو روسو یکی از کارگردانان فیلم، درباره مبارزه دورنی هالک و بروس بنر توضیحاتی را ارائه کرد:

موضوعی که این شخصیت را  منحصر به فرد می‌کند، این است که یک بدن از دو شخصیت متفاوت که از هم متنفرند میزبانی می‌‌کند. هر دوی آن‌ها می‌خواهند کنترل بدن میزبان را به دست بگیرند. بنابراین ارتباط آن‌ها بسیار غیرکاربردی شده که دلیل این اتفاقات در فیلم است.

 

هالک در فیلم Thor: Ragnorok (ثور: راگناروک) شخصیت خود را تا حدودی نشان داد و حالا در Infinity War کار به جایی رسیده که این دو شخصیت، خواسته‌های خودشان را دارند و اختلاف بین آن‌ها بیشتر شده است. باید منتظر ماند و دید که آیا هالک قبول می‌کند در فیلم Avengers 4 در نبرد نهایی شرکت کند یا خیر. برای اخبار بیشتر همراه ما باشید.

 

0
توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود