تریلر جدید فیلم Venom – ونوم منتشر شد

0

دومین تریلر فیلم Venom (ونوم) توسط کمپانی سونی منتشر شد. این فیلم داستان خبرنگاری به نام ادی براک (با بازی تام هاردی) را دنبال می‌کند که پس از اتفاقاتی، با یک بیگانه سیمبیوت پیوند خورده و رعب و وحشت فراوانی را به وجود می‌آورد. در تریلر قبلی، ونوم حضور بسیار کوتاهی داشت اما این تریلر، بخش‌های زیادی با حضور این بیگانه دارد. البته سیمبیوت‌های دیگری نیز مشاهده می‌شوند از جمله ریز احمد که به احتمال زیاد در نقش سیمبیوتی به نام Riot (رایوت) حضور دارد.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

 

بازیگران دیگر فیلم Venom عبارتند از ریز احمد، میشل ویلیامز، وودی هارلسون و جنی اسلیت. در جریان کامیک کان 2018 که حدود 2 هفته قبل برگزار شد، کارگردان فیلم روبن فلچر به همراه تام هاردی و ریز احمد حضور یافتند و ویدیوی ویژه‌ای از فیلم را نمایش دادند. هاردی درباره این نقش صحبت کرد و گفت که بخاطر پسرش، بازی در فیلم ونوم را پذیرفته است:

پسرم مرا با شخصیتی آشنا کرد که به شدت عاشق آن شده بود و من هم تصمیم گرفتم نگاهی به آن بیندازم. و مدتی بعد، یک فیلمنامه به شکلی جادویی در افق ظاهر شد و واقعاً فوق‌العاده بود. به خاطر کار با کریس نولان در فیلم «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» فکر کردم که بخش مربوط به خودم در فیلم‌های ابرقهرمانی را از برخی جهات، کامل کرده‌ام. اما هنگامی که با فرصت بازی در نقش ونوم مواجه شدم و این موضوع با علاقه پسرم به این شخصیت هم‌زمان شده بود، بسیار مشتاق شدم و تصمیم گرفتم که واقعا این کار را انجام بدهم.

 

این نخستین باری است که فیلمی بر اساس شخصیت Venom ساخته می‌شود اما او تنها شخصیتی در دنیای عنکبوتی نیست که فیلم مستقل خود را دارد. سونی در حال حاضر، مرد عنکبوتی را به دنیای سینمایی مارول سپرده و قصد دارد از شخصیت‌های فرعی دنیای عنکبوتی مانند Silver Sable و Black Cat فیلم بسازد. همچنین آن‌ها قصد دارند فیلم Morbius the Living Vampire (موربیوس خون‌آشام زنده) را با حضور جرد لتو به پرده سینما بیاورند.

فیلم Venom (ونوم) در تاریخ 5 اکتبر 2018 (مصادف با 13 مهر 97) اکران خواهد شد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar