نتفلیکس حق پخش فیلم Mowgli را از برادران وارنر خریداری کرد

0

اقتباس جدید Jungle Book (کتاب جنگل) کمی دیرتر از آنچه انتظار داشتیم پخش خواهد شد زیرا نتفلیکس حق پخش فیلم Mowgli (موگلی) را از برادارن وارنر خریداری کرده و قصد دارد آن را در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۹ عرضه کند. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

برادران وارنر قصد داشت فیلم Mowgli را در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ (۲۷ مهر ۱۳۹۷) اکران کند اما اکنون نتفلیکس تاریخ جدیدی در سال ۲۰۱۹ برای اکران در سینماها و همچنین استریم این فیلم، در نظر گرفته است. اندی سرکیس قول داده بود که این اثر، اقتباس بسیار تاریک‌تری از کتاب جنگل، اثر رودیارد کیپلینگ خواهد بود به طوریکه به منبع اصلی وفادار باشد. موگلی بر خلاف نسخه‌ لایو اکشن این فیلم که در سال ۲۰۱۶ توسط دیزنی تولید شد، یک اثر موزیکال نیست و در عوض، بر روی شخصیت اصلی خود و پرورش یافتن او در میان حیوانات جنگلی در هند تمرکز می‌کند.

این کارگردان و بازیگر در مصاحبه با ددلاین درباره دلایل این اتفاق توضیح داد و گفت که زمان بیشتری برای تکمیل موشن‌های فیلم Mowgli نیاز دارد و تصمیم گرفت فرصت اکران را در اختیار فیلم‌های دیگر قرار دهد. او همچنین گفت که انتقال فیلم به نتفلیکس به آن‌ها کمک می‌کند تا آزادی بیشتر برای افزودن تم‌های تاریک‌تر و به تصویر کشیدن خشونت و درگیری در بین حیوانات داشته باشند.

نتفلیکس قبل از این هم چند فیلم را از کمپانی‌های اصلی خریداری کرده بود اما فیلم Mowgli را می‌توان بزرگ‌ترین دستاورد آن‌ها در این زمینه دانست. از جمله فیلم‌های قبلی می‌توان به قسمت سوم مجموعه کلاورفیلد با عنوان Cloverfield Paradox (کلاورفیلد پارادوکس)، فیلم Extinction (انقراض) و اثر تحسین‌شده الکس گارلند یعنی فیلم Annihilation (نابودی) اشاره کرد.

این فیلم توسط اندی سرکیس کارگردانی شده و بازیگران آن عبارتند ار: روهان چند در نقش موگلی، کریستین بیل، کیت بلانشت، بندیکت کامبربچ، نائومی هریس، فریدا پینتو،

 

0