لیست بازیگران اپیزود نهم Star Wars منتشر شد

0

سایت رسمی Start Wars اسامی بازیگران قسمت نهم این مجموعه را اعلام کرد که چند مورد غافلگیری هم در آن به چشم می‌خورد. جی‌.جی آبرامز برای کارگردانی بازمی‌گردد و البته جان ویلیامز یک بار دیگر آهنگسازی فیلم را بر عهده دارد. در ادامه خبر همراه ما باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

بازیگران قبلی مجموعه از جمله دیزی ریدلی، آدام درایور، جان بویگا، اسکار آیزاک، لوپیتا نیونگو، دامنل گلیسون، کلی ماری تران و جوناس سوتامو در اپیزود نهم Star Wars به ایفای نقش می‌پردازند. بازیگران جدید عبارتند از: نایومی اکی (بازیگر فیلم Lady Macbeth) و ریچارد ای. گرنت (بازیگر فیلم Logan) که به چند بازیگر قدیمی مجموعه یعنی مارک همیل (در نقش لوک اسکای‌واکر)، آنتونی دنیلز و بیلی دی ویلیامز (در نقش لاندو) ملحق می‌شوند.

Star Wars Episode IX

همه تصور می‌کردند که با توجه به درگذشت کری فیشر، آخرین نقش‌آفرینی او را در فیلم The Last Jedi (آخرین جدای) شاهد بوده‌اند اما رسما اعلام شد که فیشر در اپیزود نهم حضور دارد. آبرامز قصد دارد با بهره‌گیری از ویدیوهای باقی‌مانده از فیلمبرداری اپیزود هفتم یعنی The Force Awakens (نیرو برمی‌خیزد)، یاد و خاطره کری فیشر را زنده نگه دارد. او در این باره گفت:

ما به شدت عاشق کری فیشر بودیم و نمی‌توانستیم ساخت یک فیلم راضی‌کننده برای پایان بخشیدن به حماسه اسکای‌واکر را بدون حضور او انجام دهیم. هرگز نمی‌خواستیم بازیگر جدیدی برای این نقش انتخاب کنیم یا او را با یک شخصیت CG به تصویر بکشیم. با حمایت و اجازه دخترش بیلی، راهی برای بزرگداشت میراث کری در نقش لیا یافتیم. برای این کار از بخش‌های استفاده نشده‌ای که در اپیزود هفتم فیلمبرداری شده بود، استفاده می‌کنیم.

 

کتلین کندی رئیس استودیوی Lucas Film مدتی قبل گفته بود که کری فیشر در اپیزود 9 حضور ندارد. اکنون به نظر می‌رسد آبرامز آن‌ها را برای استفاده از ویدیوهای مربوط به لیا، راضی کرده است. فیلمبرداری اپیزود نهم Star Wars (جنگ ستارگان) از تاریخ 1 آگوست در Pinewood Studios (استودیوی پاین‌وود) در شهر لندن آغاز خواهد شد. این اثر برای اکران در ماه دسامبر 2019 برنامه‌ریزی شده است.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar