تریلر فصل دوم Castlevania (کسلوانیا) را تماشا کنید

0

سال گذشته فصل اول Castlevania (کسلوانیا) در ۴ قسمت توسط نتفلیکس منتشر شد که بازخوردهای بسیار خوبی از سوی مخاطبان دریافت کرد و تنها مشکل آن، کم بودن تعداد قسمت‌ها بود. این سریال انیمیشنی که بر اساس بازی‌های محبوب شرکت Konami (کونامی) ساخته شده، داستان تلاش چند شخصیت از جمله ترور بلمونت، پسر دراکولا یعنی آلوکارد و جادوگری به نام سیفا بلنیدز برای توقف حملات دراکولا به مردم والاکیا است. اکنون می‌توانید تریلر فصل دوم Castlevania را تماشا کنید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

 

آدی شانکار نخستین تریلر فصل دوم Castlevania را منتشر کرده است. دراکولا پس از به قتل رسیدن همسرش، به این نتیجه رسید که انسان‌ها لیاقت زندگی را ندارند به همین دلیل ارتشی از شیاطین را در زمین رها کرد. در تریلر شخصیت‌های جدیدی هم مشاهده می‌شوند که به نظر می‌رسد برای سه قهرمان داستان، مشکلات زیادی به وجود خواهند آورد.

بعد از اینکه سازندگان از محبوبیت این انیمه مطمئن شدند، فصل دوم را در ۸ قسمت تولید کردند. البته خبرها حاکی از این هستند که فصل سوم Castlevania نیز ساخته خواهد شد اما این موضوع به طور رسمی تایید نشده است. همانند فصل اول، نویسنده بزرگ دنیای کامیک یعنی وارن الیس، وظیفه نویسندگی را بر عهده دارد. قدرت نویسندگی الیس در کنار طراحی گرافیکی زیبا و فضای خشن و بی‌رحم این مجموعه، آن را به یکی از بهترین اقتباس‌ها از روی بازی‌های ویدیویی تبدیل کرده است.

ستاره‌هایی همچون ریچارد آرمیتاژ، جیمز کالیس، مت فریور، گراهام مک تاویش، آلخاندرا رینوزو، و تونی آمندولا در فصل دوم Castlevania حضور دارند. این مجموعه در تاریخ ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ (۴ آبان ۱۳۹۷) از نتفلیکس پخش خواهد شد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar