حضور آنتونی مکی در فصل دوم سریال Altered Carbon – کربن تغییریافته

0

سریال Altered Carbon – کربن‌ تغییریافته برای فصل دوم تمدید شده و قرار است بازیگر فیلم Avengers: Infinity War (انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت) و Captain America: Winter Soldier (کاپیتان امریکا: سرباز زمستان) را در نقش اصلی مشاهده کنیم. سریال محبوب نتفلیکس یک اقتباس علمی‌ تخیلی است که در آینده‌ای بسیار دور جریان دارد. در دنیای کربن، کالبدها همانند خودرو قابل تعویض هستند و اکنون می‌دانیم که آنتونی مکی ، کالبد جدید تاکشی کوواچ خواهد بود. در ادامه اسپویلر برای فصل اول Altered Carbon وجود دارد، پس اگر تاکنون آن را تماشا نکرده‌اید از مطالعه ادامه متن صرف نظر کنید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

جوئل کینامن در فصل اول ایفای نقش کوواچ را بر عهده داشت. او یک شورشی سابق بود که سال‌ها بخاطر جرایمش در حبس به سر می‌برد اما ناگهان برای حل معمای مرگ یکی از ثروتمندترین مردان دنیا، آزاد شد. فصل اول سریال را می‌توان اکشن، هیجان‌انگیز و در مواقعی شوکه‌کننده دانست. شما می‌توانید برای مطالعه بررسی فصل اول به اینجا مراجعه کنید. این موضوع که بدن شخصیت‌ها به سادگی قابل تعویض است، این امکان را برای سازندگان فراهم آورده تا هر زمان که خواستند بازیگران را تغییر دهند. کوواچ در فصل دوم توسط آنتونی مکی به تصویر کشیده می‌شود و امیدواریم که این بازیگر بتواند مقداری از جادوی مارول را هم به سریال اضافه اضافه کند.

هنوز سوالات بسیاری درباره رویکرد نتفلیکس نسبت به فصل دوم وجود دارد. مشخص نیست که آیا مارتا هیگاردا در نقش پلیس سرسخت داستان یعنی کریستین اورتگا بازمی‌گردد یا خیر. حتی مطمئن نیستیم که تاکشی این بار چه کاری خواهد کرد. یکی از مهم‌ترین رازهایی که در انتهای فصل اول برملا شد، این بود که ممکن است کوئلکریست فالکونر (رهبر شورشیان و عشق زندگی تاکشی) زنده باشد. بنابراین احتمالاً اطلاعات بیشتری در این رابطه به دست خواهیم آورد.

کمپانی نتفلیکس تاریخ رسمی پخش فصل دوم سریال Altered Carbon را اعلام نکرده است و باید دید که آنتونی مکی چه عملکردی در این مجموعه خواهد داشت.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar