تریلر و زمان پخش ادامه فصل پنجم Vikings – وایکینگ‌ها

سریال Vikings – وایکینگ‌ها یکی از مجموعه‌های حیرت‌انگیز و کمیاب در دنیای تلویزیون است که از شبکه History پخش می‌شود. فصل پنجم Vikings در سال گذشته تا قسمت 10 پخش شد و پاییز امسال شاهد ادامه نبرد بین فرزندان راگنار لوثبروک خواهیم بود.  همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

در جریان کامیک کان 2018 تریلر نیمه دوم فصل پنجم Vikings منتشر شد که فضایی به شدن خشن و خون‌بار و همچنین داستانی مملو از توطئه و خیانت را به تصویر می‌کشد. اکنون آیوار حاکم کتگات شده و بیورن مصمم است او را به قتل برساند. پس از مرگ راگنار، سریال با افت مواجه شد و این موضوع فقط بخاطر عدم حضور راگنار نیست. از ابتدای این فصل، شاهد نبردهای فراوانی بودیم که یکی پس از دیگری رخ می‌دادند و جذابیت فصل‌های قبلی را نداشتند. امیدواریم در نیمه دوم، این مشکلات برطرف شوند. در ادامه می‌توانید تریلر این مجموعه را تماشا کنید:

 

کمی عجیب است که ادامه این سریال با عنوان ادامه فصل پنجم Vikings منتشر می‌شود چراکه حدود یک سال از پخش 10 قسمت اول می‌گذرد. بنابراین شبکه می‌توانست 10 قسمت جدید را با عنوان فصل ششم وایکینگ‌ها عرضه کند. البته بخش‌هایی از تریلر کنجاوی مخاطب را برمی‌انگیزد مثلاً نمی‌دانیم که نقش رولو (برادر راگنار و حاکم نرماندی) در این فصل چیست و چه نقشه‌ای در سر دارد. با این حال، می‌توان حدس زد که داستان، ادامه همان «برادر علیه برادر» باشد. از طرفی بخش داستانی انگلستان و شاه آلفرد جوان را داریم که به نظر می‌رسد برنامه‌های خود را برای دور کردن وایکینگ‌ها از سرزمینش دارد. برخی بر این باورند که بهتر بود با مرگ راگنار، پخش سریال نیز به پایان برسد اما سازندگان با پرورش شخصیت‌های جدید، سعی دارند این ماجراجویی تاریخی را تا جای ممکن ادامه دهند.

کاترین وینیک در نقش لاگرتا، الکساندر لودویگ در نقش بیورن پسر اول راگنار، آلکس هو آندرسن در نقش آیوار و گوستاو اسکاشگورد در نقش فلوکی، در سریال وایکینگ‌ها به ایفای نقش می‌پردازند.

* قسمت 11 فصل پنجم Vikings در تاریخ 28 نوامبر 2018 (مصادف با 7 آذر 1397) پخش خواهد شد. / اعلام شده که این مجموعه پس از پخش فصل ششم برای همیشه به پایان می‌رسد. احتمال ساخت نسخه فرعی Vikings وجود دارد.

* تریلرهای جدیدی از سریال منتشر شده که می‌توانید در ادامه آن‌ها را تماشا کنید:مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar