فصل هشتم بازی تاج و تخت در نیمه اول سال 2019 پخش می‌شود

با اینکه بیش از یک سال از اتمام فصل هفتم Game of Thrones (بازی تاج و تخت) می‌گذرد، طرفداران مشتاق هستند هر خبر جدیدی در رابطه با این سریال را دنبال کنند. شبکه HBO هم از محبوبیت این مجموعه باخبر است به همین دلیل در کنفرانس مطبوعاتی TCA اشاره‌ای به زمان پخش فصل هشتم بازی تاج و تخت کرد. در ادامه همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

تاریخ پخش اولین قسمت به طور دقیق اعلام نشده است اما کیسی بلویز رئیس بخش برنامه شبکه HBO، اعلام کرد که باید در نیمه اول سال 2019 منتظر فصل هشتم و پایانی باشیم. بلویز در پاسخ به سوالی درباره محتوای این فصل، تنها به گفتن اینکه «بسیار عالی است» بسنده کرد. البته از رئیس بخش برنامه انتظار نمی‌رود که چیزی بیشتر از این درباره بزرگ‌ترین سریال‌شان بگوید.

تا این لحظه می‌دانیم که فصل هشتم بازی تاج و تخت تنها در 6 اپیزود پخش خواهد شد. برنامه‌ریزی شبکه بر این است که فصل نهایی، بزرگ و باشکوه باشد بنابراین آن‌ها سعی می‌کنند اطلاعات چندانی را تا فرارسیدن زمان مناسب، فاش نکنند. با توجه به کم بودن تعداد اپیزودها، احتمالاً هر یک از آن‌ها مدت زمانی طولانی‌تر از یک ساعت دارد. علاوه بر این، اعلام شد که چند کارگردان محبوب این مجموعه از جمله کارگردان اپیزود The Rains of Castamere (باران‌های کستمیر) یعنی دیوید ناتر بازمی‌گردند. دیوید بنیاف و دی. بی. وایس (سازندگان مجموعه) هم قسمت نهایی سریال را کارگردانی می‌کنند.

در اخبار دیگر، نامزدهای جوایز امی 2018 مدتی قبل اعلام شدند که سریال Game of Thrones موفق شد با 22 نامزدی در بخش‌های مختلف، در صدر تعداد نامزدی‌های امسال قرار بگیرد. از طرفی HBO قصد ندارد به همین راحتی، دنیای خلق شده توسط جرج آر. آر. مارتین را راها کند. 5 فیلمنامه برای اسپین‌آف سریال نوشته شده بود که شبکه برای تولید اپیزود پایلوت یکی از آن‌ها چراغ سبز نشان داد. طبق گفته‌های مارتین هیچ یک از شخصیت‌های سریال اصلی در این مجموعه حضور ندارند چراکه داستان آن به هزاران سال قبل بازمی‌گردد. به گزارش بلفاست تلگراف، فیلمبرداری پیش‌درآمد Game of Thrones به زودی در کشور ایرلند آغاز خواهد شد.

مطالب دیگری که پیشنهاد می‌کنیم مطالعه کنید:

 

مطالب مرتبط

2
بخش دیدگاه‌ها

avatar
1 گفت و گوها
1 پاسخ‌ها
0
 
جدیدترین دیدگاه
داغ‌ترین قسمت دیدگاه‌ها
2 تعداد نویسندگان
امینehsan افرادی که آخرین نظرات را داده‌اند
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رای
ehsan
کاربر مهمان
ehsan

عجبا این hbo بیاد دقیق اعلام کنه کی پخش میشه دیگه …. خودمون که میدونستیم سال 2019 قراره پخش شه!