کارگردان فیلم مستقل Black Widow مشخص شد

0

پس از حدود یک سال و نیم جستجو و ملاقات مارول با 70 کارگردان مختلف، فیلم مستقل Black Widow (بیوه سیاه) سرانجام کارگردان خود را پیدا کرد. به گزارش هالیوود ریپورتر استودیوی مارول با کیت شورتلند برای ساخت این فیلم به توافق رسیده است. این کارگردان استرالیایی آثاری مانند Somersault و Lore را در کارنامه دارد و اکنون باید با اسکارلت جوهانسون در فیلم جدیدش همکاری کند.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

با توجه به این گزارش، یک فیلمساز زن همیشه در اولویت مارول بوده با اینکه حتی در برهه‌ای این جستجو متوقف شده و استودیو با تعدادی کارگردان مرد هم صحبت کرده است. کوین فایگی رئیس استودیوی مارول د ر مصاحبه‌ای گفته بود:

من میگویم که قطعاً خلاقانه‌ترین و احساسی‌ترین فیلمی که خود را موظف به تولید آن می‌دانیم، بیوه سیاه است. او یکی از انتقام‌جویان اصلی است که داستان‌های فوق‌العاده‌ای برای گفتن دارد که تبدیل کردن آن به یک فرنچایز مستقل می‌تواند موضوع جالبی باشد.

 

همچنین این استودیو، جک شیفر را برای نویسندگی فیلمنامه انتخاب کرده است. البته این موضوع به طور رسمی تایید نشده اما اکنون که کیت شورتلند قرار است کارگردانی اثر را بر عهده بگیرد، فیلم Black Widow یک قدم دیگر به مراحل تولید نزدیک شده است.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar