دنباله Robocop توسط نیل بلومکمپ ساخته می‌شود

0

یک خبر خوش برای هواداران فیلم اصلی Robocop (روبوکاپ)! فیلم جدیدی در دست ساخت است که دنباله مستقیمی برای فیلم اصلی روبوکاپ خواهد بود و ربطی به ریبوت سال ۲۰۱۴ ندارد. فیلم RoboCop Returns (روبوکاپ بازمی‌گردد) اقتباسی از فیلمنامه تهیه‌شده توسط اد نومیر و مایکل ماینر (نویسندگان فیلم اصلی محصول سال ۱۹۸۷) است. همچنین می‌دانیم که نیل بلومکمپ (کارگردان فیلم تحسین‌شده District 9) هدایت این اثر را بر عهده دارد و جاستین رودز بر روی فیلمنامه دنباله Robocop کار می‌کند. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

بلومکمپ در مصاحبه با ددلاین گفت:

در دوران کودکی، فیلم اصلی قطعاً اثر بسیار عظیمی روی من داشت. من همان موقع عاشق این فیلم بودم و در انتهای قرن بیستم در دسته علمی تخیلی‌های کلاسیک قرار گرفت که معنای واقعی در زیر ظاهر آن نهفته بود. امیدواریم بتوانیم به چنین هدفی در ساخت دنباله Robocop دست پیدا کنیم.

 

فیلم اصلی روبوکاپ درباره پلیسی به نام «الکس مورفی» بود که توسط اعضای یک گروه خلافکار مورد اصابت گلوله قرار گرفت. سپس او به عنوان یک پلیس رباتی بازگشت تا خیابان‌های شهر را از جنایت‌کاران پاک کند اما در ادامه، با خاطرات باقی‌مانده از همسر و فرزندش مواجه می‌شود. فیلمنامه دنباله Robocop سال‌ها پیش آماده شده بود اما یک سری از مشکلات باعث شدند که هرگز شاهد تولید آن نباشیم.

نیل بلومکمپ در ادامه گفت:

موضوع جالب درباره روبوکاپ این است که مانند فیلم‌های خوب وسترن، علمی تخیلی و درام، روابط انسانی در داستان بسیار پراهمیت هستند. چیزی که مرا جذب خود کرده، تلاش یک نفر برای یافتن هویت از دست رفته‌اش است که توسط افرادی که از این کار سود می‌برند، اتفاق افتاده. موضوع دیگری که برای آن هیجان‌زده‌ام همکاری دوباره با جاستین رودز است. او المان‌هایی را به فیلمنامه اضافه کرده که بسیار عالی هستند و در دنیای پل ورهوفن (کارگردان فیلم اصلی) جریان دارند. این فیلمی است که دوست دارم تماشا کنم.

 

ریبوت فیلم در سال ۲۰۱۴ توسط ژوزه پادیلا کارگردانی شده بود که نمرات متوسطی از سوی منتقدان دریافت کرد. بازیگرانی همچون گری اولدمن، مایکل کیتون، جوئل کینمن و ابی کورنیش در آن به ایفای نقش پرداخته بودند. فیلم RoboCop Returns قرار است در سال ۲۰۱۹ اکران شود.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود

بخش دیدگاه‌ها

avatar