آیا آریا استارک در فصل هشتم Game of Thrones زنده می‌ماند؟

فصل هشتم و نهایی سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) تا حدود یک سال دیگر پخش نمی‌شود اما میسی ویلیامز (بازیگر نقش آریا استارک) اشاراتی به زنده ماندن این شخصیت در فصل نهایی کرده است. انتشار یک پست اینستاگرامی توسط ویلیامز، باعث واکنش طرفداران و گمانه‌زنی‌هایی در این رابطه شده است. در ادامه همراه ما باشید.

in post ad

این سریال در فصل‌های اخیر، تمرکز ویژه‌ای روی شخصیت‌های دنریس تارگرین (امیلیا کلارک)، جان اسنو (کیت هرینگتون) و سرسی لنیستر (لینا هیدی) داشته است و در حال حاضر، نمی‌توان سرنوشت هیچ یک از شخصیت‌ها را پیش‌بینی کرد. با این وجود، ممکن است میسی ویلیامز با پست اینستاگرامی جدیدش، اشاره‌ مختصری به سرنوشت آریا استارک کرده باشد.

این بازیگر در اینستاگرام رسمی‌اش تصویری از اسنیکرهای سفید رنگ آغشته به خون منتشر کرد و نوشت: «خداحافظ بلفاست، خداحافظ آریا، خداحافظ بازی تاج. در این مدت چقدر لذت بردم.» این متن به تنهایی برای برانگیختن واکنش‌های احساسی طرفداران Game of Thrones کافی بود اما یک هشتگ باعث شد که این پست، اهمیت ویژه‌ای پیدا کند و برخی آن را اشاره میسی ویلیامز به زنده ماندن آریا دانسته‌اند. استفاده از هشتگ lastwomanstanding# یا «آخرین زن باقی‌مانده» می‌تواند به این معنی باشد که آریا به سختی از فصل هشتم جان سالم به در خواهد برد.

arya fate game of thrones

این هشتگ ممکن است اشاره به موضوعی دیگر یا فقط ابزاری برای گمراه کردن طرفداران باشد. میسی ویلیامز هیچ نظری در این مورد نداده و این احتمال وجود دارد که «آخرین زن باقی‌مانده» به اتمام فیلمبرداری شخصیت آریا استارک در سریال اشاره کند زیرا لینا هیدی و امیلیا کلارک قبل از این، فیلمبرداری صحنه‌های مربوط به شخصیت‌هایشان را به اتمام رسانده بودند. فیلمبرداری این سریال در بیشتر مواقع تقویم زمانی داستان را رعایت نمی‌کند و کار بازیگران در زمان‌های متفاوتی به اتمام می‌رسد.

با وجود سخت‌گیری شبکه HBO در حفظ اطلاعات محرمانه، 4 قسمت اول فصل پنجم در سال 2015 در فضای مجازی پخش شد. همچنین مدتی قبل از پخش فصل هفتم Game of Thrones، اطلاعات کامل داستان این فصل افشا شده بود که هنگام پخش سریال مشخص شد اکثر آن‌ها صحیح بوده‌اند. در مدت پخش فصل هفتم نیز شاهد هک شدن اطلاعات HBO و انتشار بعضی از قسمت‌ها بودیم.

تاریخ پخش دقیقی برای فصل هشتم بازی تاج و تخت اعلام نشده اما می‌توان انتظار داشت که پخش آن در بهار سال آینده آغاز شود.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar