عنوان اصلی فیلم John Wick 3 مشخص شد

0

همه فکر می‌کردیم سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های جان ویک، به سادگی John Wick: Chapter 3 نامیده شده است اما به نظر می‌رسد که در اشتباه بوده‌ایم. کیانو ریوز، بازیگر نقش جان ویک در مصاحبه‌ای عنوان اصلی این فیلم را فاش کرد. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

او در مصاحبه با وبسایت کامینگ‌سون گفت که نام قسمت سوم، John Wick: Parabellum (جان ویک: پارابلوم) است. احتمالاً می‌خواهید بدانید معنی آن چیست. این عبارت به «برای جنگ آماده شو» ترجمه می‌شود که از جمله لاتین Si vis pacem, para bellum (اگر صلح می‌خواهی، برای جنگ آماده شو) گرفته شده و نشان می‌دهد که فیلم جدید جان ویک، قرار است یک نبرد تمام عیار را به تصویر بکشد.

داستان این فیلم پس از اتفاقات John Wick: Chapter 2 جریان دارد. جان ویک در انتهای آن فیلم در حالی فرار کرد که جایزه ۱۴ میلیون دلاری برای گرفتن جانش در نظر گرفته شد چراکه او قوانین را زیر پا گذاشت و یک نفر را در هتل کانتیننتال (Continental) به قتل رساند. با اینکه او باید سریعاً مجازات می‌شد، وینستون (ایان مک‌شین) یک ساعت به جان فرصت داد و سپس عضویت او را لغو کرد تا از تمام خدمات ویژه کانتیننتال محروم شود و تحت تعقیب قرار بگیرد.

فیلم John Wick: Parabellum توسط چاد استاهلسکی کارگردانی شده و بازیگرانی همانند کیانور ریوز، لارنس فیشبرن، ایان مک‌شین و روبی رز برای بازی در قسمت سوم بازمی‌گردند. بازیگران جدید مجموعه عبارتند از هیلی بری، آنجلیکا هیوستون، هیروکی سانادا، جیسون منتزوکاس، مارک داکاسکاس، آسیا کیت دیلون و یایان روهیان.

این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۷ می ۲۰۱۹ (مصادف با ۲۷ اردیبهشت ۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

0
توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود