شایعه: زک اسنایدر در حال تولید نسخه ویژه‌ای از Justice League است

طبق شایعات جدید، کارگردان اصلی فیلم Justice League (لیگ عدالت) یعنی زک اسنایدر در حال کار بر روی نسخه ویژه‌ای از فیلم و بدون دخالت کمپانی Warner Bros (برادران وارنر) است. اسنایدر پس از پایان فیلمبرداری اولیه به دلیل تراژدی خانوادگی، پروژه را ترک کرد. بنابراین کمپانی وارنر، جاس ویدون را استخدام کرد تا کار فیلمبرداری دوباره برخی از صحنه‌ها و  اتمام پروژه را بر عهده بگیرد. پس از اکران فیلم در سال 2017، بحث‌های فراوانی پیرامون اینکه کدام صحنه‌ها مربوط به اسنایدر هستند و صحنه‌هایی که جاس ویدون اضافه کرده بود، پیش آمد. این موضوع باعث شد که مخاطبان حس کنند فیلم Justice League از نظر سبک فیلمسازی به دیدگاه هیچ یک از دو کارگردان نزدیک نیست.

in post ad

از آن زمان تعداد زیادی از طرفداران، از کمپانی وارنر درخواست کردند که نسخه ویژه این کارگردان (بدون دخالت جاس ویدون) را منتشر کند. آن‌ها حتی از هشتگ ReleaseTheSnyderCut# در فضای مجازی استفاده کردند که بسیار فراگیر شد. بر اساس گزارشاتی که از نمایش اولیه فیلم به دست آمده، به نظر می‌رسد که اسنایدر در مقطعی از زمان، نسخه کامل فیلم را در اختیار داشته است. این نسخه، در نهایت توسط جاس ویدون ویرایش شد و صحنه‌های جدیدی به آن اضافه گردید تا شاهد نسخه سینمایی «لیگ عدالت» باشیم. هیچگونه خبر رسمی درباره Snyder Cut و یا تمایل کمپانی برای انتشار آن، در دسترس نیست و هر چیزی که در این باره گفته شده بر اساس شایعات است. به هرحال این احتمال وجود دارد که اسنایدر در این مدت مشغول کار بر روی نسخه خودش از Justice League بوده است.

در مقاله جدیدی که توسط وبسایت Revenge of the Fans منتشر شد، تقریباً درباره تمام شایعاتی که در گذشته مطرح بوده، صحبت شده است اما بخشی از مقاله به شایعات تازه‌ای اشاره دارند. بر اساس این مقاله که باز هم تایید می‌کنیم بر اساس شایعات است، اشاره شده که زک اسنایدر احتمالاً مشغول کار بر روی نسخه خام فیلم و تبدیل آن به یک فیلم کامل و قابل تماشا بوده و احتمالاً او به زودی از اثرش رونمایی خواهد کرد. به نظر می‌رسد که قبل از هر کاری، اسنایدر باید نظر روسای برادران وارنر را جلب کند.

البته ممکن است زک اسنایدر کار خود را با این پروژه تمام دانسته و دیگر هیچ تلاشی برای احیای آن نکرده باشد اما موضوعاتی هستند که به این شایعات قوت می‌بخشند. برای مثال باید به فعالیت این کارگردان در اپلیکیشن Vero اشاره کنیم. جایی که او معمولاً به سوالاتی که مربوط به فیلم‌های DC هستند پاسخ می‌دهد که ممکن است نشان‌دهنده اهمیت دادن او به آینده شخصیت‌ها در دنیای سینمایی باشد. به علاوه، او در ماه‌های گذشته چندین تصویر پشت صحنه از لیگ عدالت منتشر کرده که در نسخه سینمایی و تریلرهای فیلم، اثری از آن‌ها وجود نداشت.

این کارگردان، هدایت فیلم‌های Man of Steel (مرد پولادین) و Batman v Superman (بتمن علیه سوپرمن) را بر عهده داشته و با اینکه حدود یک سال است از دنیای سینمایی DC خارج شده و فعلاً در هیچ پروژه‌ای حضور فعال ندارد، همواره اشتیاق خود را نسبت به این شخصیت‌ها نشان داده است. او بیشتر از هر زمانی با طرفداران، در ارتباط بوده است و اکنون باید منتظر ماند و دید که آیا برادران وارنر و زک اسنایدر برای عرضه Snyder Cut به توافق می‌رسند یا خیر. آیا اصلاً چنین فیلمی وجود دارد که طرفداران نگران وضعیت آن باشند؟ بر اساس شواهد، می‌توان با اطمینان گفت که چنین نسخه‌ای وجود دارد (تکمیل نشده) و طرفداران بسیار مشتاق هستند آن را تماشا کنند. در انتها می‌توانید نگاه ما به فیلم Justice League را مطالعه کنید.

منبع revengeofthefans
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar