تاریخ پخش فصل دوم کسلوانیا تایید شد

0

ورود سری بازی‌های محبوب Castlevania (کسلوانیا) به صفحه نمایش و تولید سریال آن، بیش از یک دهه به طول انجامید اما پس از پخش فصل اول توسط نتفلیکس، شاهد تحسین بسیاری از سوی منتقدان و مخاطبان بودیم. تنها ایرادی که می‌توان به فصل اول گرفت، کوتاه بودن بیش از حد آن و ساخته شدن در 4 قسمت است اما خوشبختانه نتفلیکس چراغ سبز را برای تولید قسمت‌های بیشتر نشان داد و اکنون تاریخ پخش فصل دوم کسلوانیا تایید شده است. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

جان دردریان، رئیس بخش ژاپن و انیمه کمپانی نتفلیکس در جریان مراسم Anime Expo 2018 (انیمه اکسپو) اعلام کرد که فصل دوم کسلوانیا در تاریخ 26 اکتبر 2018 (4 آبان 1397) پخش خواهد شد. نتفلیکس تمام 8 قسمت فصل دوم را در این روز منتشر خواهد کرد. یک بار دیگر نویسنده بزرگ دنیای کمیک یعنی وارن الیس؛ نویسندگی سریال را بر عهده دارد و ریچارد آرمیتاژ هم برای صداگذاری شخصیت ترور بلمونت بازمی‌گردد. به علاوه، تهیه‌کنندگی و طراحی گرافیکی انیمه توسط آدی شانکار انجام شده است و می‌دانیم که نتفلیکس قصد دارد فصل سوم این مجموعه را نیز تولید کند. بلمونت پس از اتفاقات فصل اول، با Alucard و جادوگری به نام Sypha Belnades متحد شده تا حکومت وحشیانه دراکولا و موجودات شیطانی بر مردم والاکیا را متوقف کند.

ستاره‌هایی همچون ریچارد آرمیتاژ، جیمز کالیس، مت فریور، گراهام مک تاویش، آلخاندرا رینوزو، و تونی آمندولا در فصل دوم مجموعه Castlevania حضور دارند. 4 آبان منتظر این انیمه باشید.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar