ادریس البا ایفای نقش شخصیت منفی در اسپین‎‌آف Fast & Furious را بر عهده دارد

پس از انتشار خبر پیوستن ونسا کربی به اسپین‎‌آف Fast & Furious یا همان فیلم Hobbs and Shaw (هابز و شاو)، اکنون به نظر می‌رسد که ادریس البا هم با دواین جانسون و جیسون استاتهام همبازی خواهد شد. جانسون ایفای نقش مامور ویژه، لوک هابز را بر عهده دارد و استاتهام در نقش دکارد شاو، یک خلافکار که اکنون اصلاح شده بازی می‌کند. همچنین نویسنده قدیمی Fast & Furious یعنی کریس مورگان، کار نوشتن فیلمنامه را بر عهده دارد و دیوید لیچ (کارگردان ددپول ۲) کارگردان فیلم است.

بر اساس گزارش ورایتی، ادریس البا در نقش آنتاگونیست فیلم ظاهر می‌شود و دو شخصیت اصلی فیلم (جانسون و استاتهام) را مجبور به همکاری می‌کند. شهرت البا از زمان بازی در سریال The Wire (وایر) آغاز شد. او همچنین برای ایفای نقش‌های قهرمانانه در فیلم‌های Thor (ثور)، Dark Tower (برج تاریک) و Pacific Rim (حاشیه اقیانوس آرام) شناخته شده است اما با نگاهی به کارنامه وی می‌توان مشاهده کرد که او قبل از این در نقش‌های منفی از جمله در فیلم Star Trek Beyond (پیشتازان فضا ماورا) و صداگذاری Shere Khan در فیلم The Jungle Book (کتاب جنگل) حضور داشته است.

با توجه به محبوبیت شخصیت هابز در مجموعه «سریع و خشن»، کمپانی Universal به دنبال راهی برای ساختن فیلم اسپین‌آف با حضور دواین جانسون بود. در فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت سریع و خشن) به کارگردانی «اف. گری گری» شاهد ایجاد شیمی خاصی مابین هابز و دکارد شاو بودیم و زمینه‌چینی برای قرار دادن آن‌ها در یک فیلم مشترک، شروع شده بود. البته تولید این فیلم حاشیه‌هایی به همراه داشته و بعضی از بازیگران مجموعه اصلی از این تصمیم راضی نیستند.

فیلم Hobbs and Shaw (ّهابز و شاو) قرار است در تاریخ ۲۶ ژولای ۲۰۱۹ (مصادف با ۴ مرداد ۱۳۹۸) اکران شود. قسمت نهم «سریع و خشمگین» هم برای اکران در سال ۲۰۲۰ برنامه ریزی شده است.

هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید ...
استفاده از کل یا بخشی از مطالب، تنها در صورت ذکر دقیق منبع و لینک مطلب مجاز است و در غیر این صورت، شامل پیگرد می‌شود.
منبع
Gamespot
برچسب‌ ها

نوشته‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

27 + = 31

بستن