ونسا کربی به اسپین‌آف فیلم Fast & Furious پیوست

ونسا کربی برای بازی در اسپین‌آف فیلم Fast & Furious (سریع و خشن) به جمع بازیگران اصلی فیلم یعنی دواین جانسون و جیسون استاتهام پیوست. این فیلم در حال حاضر با نام غیر رسمی Hobbs and Shaw (هابز و شاو) شناخته می‌شود و همان‌طور که از عنوان آن پیداست، با یک بادی مووی طرف هستیم. دواین جانسون ایفای نقش مامور ویژه، لوک هابز را بر عهده دارد و استاتهام در نقش دکارد شاو، یک خلافکار که اکنون اصلاح شده بازی می‌کند. همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

نویسنده قدیمی Fast & Furious یعنی کریس مورگان، کار نوشتن فیلمنامه را بر عهده دارد و دیوید لیچ (کارگردان ددپول 2) کارگردان فیلم است. ونسا کربی بیشتر برای بازی در مجموعه تلویزیونی The Frankenstein Chronicles و سریال محبوب The Crown (تاج) شناخته شده و حضور او در این فیلم، می‎‌تواند او را به یک ستاره سینمایی تبدیل کند. او همچنین ایفای یک نقش کلیدی در فیلم Mission: Impossible – Fallout (ماموریت غیرممکن: فال‌اوت) را بر عهده دارد. بنابراین به زودی شاهد حضور ونسا کربی در دو فیلم اکشن پرطرفدار خواهیم بود.

بر اساس گزارش ورایتی، او نقش یک مامور MI-5 به نام هتی شاو را بازی می‌کند که اتفاقاً خواهر دکارد شاو نیز هست! جزئیاتی بیشتری از داستان فیلم Hobbs and Shaw منتشر نشده و باید دید که شخصیت‌ها به چه دلیلی با هم همکاری خواهند کرد. دواین جانسون با انتشار پستی در حساب رسمی اینستاگرام خود، حضور ونسا کربی در فیلم را تایید کرد و به او خوشامد گفت:

به نظر می‌رسد که در هر قسمت شاهد رونمایی از یکی از اعضای خانواده شاو هستیم. ابتدا لوک ایوانز در نقش برادر کوچک‌تر دکارد یعنی اوون شاو در Fast & Furious 6 حضور یافت. در قسمت بعد جیسون استاتهام را داشتیم و سرانجام در فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت سریع و خشن) شاهد حضور هلن میرن در نقش مگدلین شاو (مادر خانواده) بودیم. با این حال، احتمالاً هلن میرن و لوک ایوانز در اسپین‌آف جدید حضور ندارند.

فیلم Hobbs and Shaw قرار است در تاریخ 2 آگوست 2019 (مصادف با 11 مرداد 98) اکران شود. قسمت نهم «سریع و خشمگین» هم برای اکران در سال 2020 برنامه ریزی شده است.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar