بازسازی فیلم Child’s Play (بازی بچه‌گانه) در دست توسعه است

با اینکه مدتی قبل خبر تولید سریال تلویزیونی Child’s Play (بازی بچه‌گانه) منتشر شده بود، اکنون به نظر می‌رسد که کمپانی MGM (ام‌جی‌ام) قصد دارد نسخه جدیدی از این فیلم کلاسیک که در سال 1988 ساخته شده بود، به پرده سینما بیاورد، آن هم با یک «چاکی» پیشرفته‌تر! البته آخرین فیلم ساخته شده یعنی Cult of Chucky (فرقه چاکی) که در سال گذشته اکران شد، توانست تحسین منتقدان را به دست بیاورد. Cult همانند فیلم قبل از خود یعنی  Curse of Chucky (نفرین چاکی) نشان داد که برخی مجموعه فیلم‌های ترسناک در طول زمان ضرورتاً دچار افت نمی‌شوند.

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

فیلم Cult آنقدر موفق شد که سازنده فرنچایز یعنی «دان مانچینی» را مجاب کرد تا داستان را با توسعه یک سریال تلویزیونی با حضور چاکی ادامه دهد. اکنون علی‌رغم محبوبیت این فرنچایز، وبسایت کولایدر گزارش داده که MGM به دنبال بازسازی فیلم Child’s Play است که آثار قبلی را نادیده گرفته و شروعی تازه برای این مجموعه محسوب می‌شود. MGM درباره این موضوع هیچ نظری نداده اما طبق اطلاعاتی که منابع کولایدر در اختیار آن گذاشته‌اند، فیلم جدید در دنیای امروزی جریان دارد و بر روی گروهی از بچه‌ها (شبیه به سریال Stranger Things) تمرکز می‎کند. به علاوه، این گروه توسط عروسکی که از نظر تکنولوژِی بسیار پیشرفته است، مورد حمله قرار خواهند گرفت.

باید اشاره کنیم تولید فیلم Child’s Play که براساس شایعات، «لارس کلوبرگ» کارگردانی آن را بر عهده دارد، تاثیری بر پروژه تلویزیونی دان مانچینی نخواهد داشت. وضعیت حق مالکیت این فرنچایز کمی پیچیده است چراکه کمپانی MGM مالک قسمت اول است و Universal حق مالکیت دنباله‌های آن را در اختیار دارد. بنابراین کاملاً ممکن است که MGM به دنبال ساخت نسخه جدید فیلم Child’s Play باشد و Universal حق ساخت دنباله‌ها و سریال تلویزیونی را برای خود محفوظ بداند.

بازسازی احتمالی فیلم قرار است توسط دیوید کاتزنبرگ (تهیه‌کننده فیلم It) و ست گراهام-لمیت تولید شود. همچنین تاکنون حضور «برد دوریف»، شخصی که برای 30 سال صداگذاری عروسک چاکی را بر عهده داشته، تایید نشده است. با توجه به اینکه کمپانی سارنده قصد دارد، فیلم را از هر نظر بازسازی کند، ممکن است شاهد تغییر صداگذار کهنه‌کار این عروسک مخوف باشیم.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar