اولین تریلر سریال I Am the Night منتشر شد

پتی جنکینز که برای کارگردانی فیلم Wonder Woman (واندر وومن) شناخته شده، در جدیدترین همکاری خود با کریس پاین، به سراغ تولید یک سریال تلویزیونی محدود در شبکه TNT رفته است. سریال I Am the Night (من شب هستم) داستان یک نظامی سابق که تبدیل به خبرنگار شده و آشنایی او با دختری به نام فونا هودل را روایت می‌کند. این دختر متوجه می‌شود که فرزند واقعی خانواده‌اش نیست و تمام زندگی‌اش بر پایه دروغ بوده. او سپس تصمیم می‌گیرد از خانه فرار کند تا خانواده واقعی خود را بیابد. می‌توانید اولین تریلر این سریال را در ابتدای مطلب تماشا کنید.

in post ad

کریس پاین در نقش جی سینگلتری، در این راه به فونا کمک می‌کند تا بتواند معمایی که به دنبال آن است را حل کند. مادر فونا هودل، دختر نوجوان دکتر جورج هودل بود که یکی از مضنونین اصلی در پرونده قتل دالیای سیاه محسوب می‌شد. این سریال در 6 قسمت تولید شده و از ماه ژانویه توسط شبکه TNT پخش می‌شود. سریال I Am the Night بر اساس اتفاقات واقعی در زندگی فونا هودل است. دختری که در هنگام تولد به پرورشگاه سپرده شد و طبق ادعای مادرش، پدر وی فردی آفریقایی-آمریکایی بوده است. بنابراین نام اصلی کتاب One Day She’ll Darken (او روزی تاریک خواهد شد) بود اما سازندگان نام آن را برای این اقتباس 6 قسمتی به I Am the Night (من شب هستم) تغییر دادند. (شاید این نام بسیاری را به یاد جمله معروفی از شخصیت بتمن بیندازد!)

بازیگران دیگر سریال عبارتند از: بازیگر فیلم Wonder Woman یعنی کانی نیلسن، ایندیا آیسلی، جفرسن میز، لیلند اورسر، یول واسکوئز و دیلان اسمیت. پتی جنکینز و کریس پاین در حال حاضر مشغول فیلمبرداری صحنه‌های مربوط به فیلم Wonder Woman 1984 هستند که در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۱۰ آبان ۹۸) اکران خواهد شد. می‌توانید اولین تصاویر فیلم را اینجا مشاهده کنید.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar