سفارش تولید سریال Halo توسط شبکه Showtime

طبق جدیدترین اخبار، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های پلتفرم Xbox سرانجام وارد دنیای تلویزیون می‌شود. نسخه لایو اکشن سریال Halo (هِیلو) قرار است توسط شبکه Showtime (شوتایم) پخش شود و مراحل تولید آن از اوایل سال 2019 آغاز خواهد شد. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

تولید سریال Halo بر عهده سازندگان فیلم‌ Rise of the Planet of the Apes (ظهور سیاره میمون‌ها) یعنی روپرت وایت و Awake (بیدار) یعنی کایل کیلن است. وایت علاوه بر تهیه‌کنندگی، چند قسمت سریال را نیز کارگردانی خواهد کرد و کیلن به عنوان شورانر، وظایف نویسندگی و تهیه‌کنندگی را بر عهده دارد. شبکه Showtime در همکاری با 343 Industries از مایکروسافت و کمپانی Amblin Television (امبلین) متعلق به استیون اسپیلبرگ، سریال را تولید می‌کند.

در حال حاضر، سفارش ساخت 10 اپیزود (هر کدام به مدت یک ساعت) برای این درام علمی-تخیلی داده شده است. اسپیلبرگ از سال 2013 در تلاش برای توسعه این مجموعه بوده و اکنون همه چیز برای شروع کار آماده به نظر می‌رسد. دیوید نوینز ، مدیر عامل شبکه Showtime در مصاحبه‌‌ای گفت:

سریال Halo جاه‌طلبانه‌ترین مجموعه در شبکه ماست و می‌خواهیم مخاطبانی که سال‌ها در انتظار تماشای آن بوده‌اند را کاملاً راضی کنیم. می‌توان گفت که در تاریخ تلویزیون، شاهد محصولات علمی تخیلی بزرگ چندانی نبوده‌ایم. فیلمنامه‌های کایل کیلن بسیار هیجان‌انگیز، کامل و انگیزشی هستند. روپرت وایت هم کارگردانی فوق‌العاده است و چشم‌انداز آن‌ها برای Halo، طرفداران را شیفته مجموعه خواهد کرد و این در حالیست که شخصیت‌هایی پیچیده‌ای را که در این دنیای منحصربه‌فرد حضور دارند، معرفی می‌کنند.

 

هنوز مشخص نیست که آیا سریال مستقیماً به داستان یکی‌ از بازی‌ها می‌پردازد یا خیر. به هرحال با توجه به توصیف اولیه سریال Halo می‌دانیم که شاهد جدال و نبردی در قرن 26 هستیم که در آن، انسان‎ها با نژاد بیگانه‌ای به نام کاوننت (Covenant) مبارزه می‌کنند. هیچ تاریخی برای پخش این سریال اعلام نشده اما می‌دانیم که تولید آن از اوایل سال 2019 کلید خواهد خورد.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar