اولین پوستر فیلم Glass (شیشه) منتشر شد

استودیوهای مارول و دی‌سی در تولید فیلم‌های موردانتظاری که در یک دنیای سینمایی مشترک جریان دارند، تنها نیستند و کمپانی یونیورسال هم مجموعه فیلم‌های ابرقهرمانی خود به کارگردانی ام. نایت شیامالان (M. Night Shyamalan) را دارد. این مجموعه با فیلم Unbreakable (شکست‌ناپذیر) آغاز شد که بروس ویلیس و ساموئل ال. جکسون در آن به ایفای نقش پرداخته بودند. در سال 2017، شیامالان فیلم Split (َشکاف) را با حضور جیمز مک‌آوی عرضه کرد که ارتباط آن با فیلم Unbreakable توانست همه را غافلگیر کند. اکنون فیلم Glass (شیشه) با حضور هر سه شخصیت فیلم‌های شیامالان در راه سینما است و اوایل سال میلادی آینده به اکران درمی‌آید.

in post ad

این کارگردان سرانجام به انتظارات پایان داد و اولین پوستر از فیلم را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد. در ادامه این پوستر را مشاهده کنید:

پوستر به عنوان فیلم اشاره می‌کند و تمرکز بسیاری بر انعکاس تصویر آن‌ها دارد که نشان‌دهنده شخصیت واقعی‎شان است. یک مغز متفکر جرم و جنایت، قاتل سریالی وحشی و ابرقهرمان شکست‌ناپذیر بارانی‌پوش، همگی در این تصویر به چشم می‌خورند.

شیامالان همچنین اعلام کرد که این فیلم در کامیک کان سن دیگو حضور خواهد داشت. او حضور خودش و تعدادی از سازندگان فیلم در غرفه مربوط را تایید کرد و گفت که طرفداران باید منتظر یک سورپرایز باشند. احتمالا این سورپرایز، اولین تیزر تریلر فیلم است که در کامیک کان پخش می‌شود. در اخبار دیگر، می‌دانیم که فیلم‌های ابرقهرمانی مارول و دو سریال محبوب شبکه HBO (بازی تاج و تخت و وست‌ورلد) امسال در این نمایشگاه حضور ندارند.

فیلم Glass در تاریخ 18 ژانویه 2019 (برابر با ۲۸ دی‌ ۱۳۹۷) اکران می‌شود. بازیگران عبارتند از: جیمز مک‌آوی در نقش کوین وندل کرامب، بروس ویلیس در نقش دیوید دان، آنا تیلور-جوی در نقش کیسی کوک، ساموئل ال. جکسون در نقش الیجا پرایس/آقای گلس و سارا پالسون در نقش الی استیپل.

آپدیت: اولین تریلر فیلم در جریان کامیک کان 2019 منتشر شد که می‌توانید اینجا تماشا کنید.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar