فیلمبرداری It: Chapter 2 با حضور جسیکا چستین آغاز شد

0

فیلم ترسناک It (آن) که اقتباسی از رمان معروف استیون کینگ است، در سال ۲۰۱۷ اکران شد و توانست با فروش ۷۰۰ میلیون دلاری در سراسر دنیا، به موفقیت بزرگی دست یابد. بنابراین قسمت دوم در راه است اما بر خلاف دیگر دنباله‌ها، فیلم It: Chapter 2 (آن: فصل دوم) حتی قبل از اکران قسمت اول، در برنامه تولید قرار داشت و مکملی برای داستان کینگ است.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

فیلم It: Chapter 2 داستان شخصیت‌های قسمت اول را حدود ۳۰ سال بعد به تصویر می‌کشد و جسیکا چستین هم در نقش تنها عضو مونث گروه (به نام بورلی مارش) در جمع بازیگران حضور دارد. چستین با انتشار پست زیر در اینستاگرام، از آغاز فیلمبرداری و تحول شخصیت بورلی خبر داد:

علاوه بر جسیکا چستین، جیمز مک‌آوی در نقش بیل، بیل هیدر در نقش ریچی، جیمز رانسون در نقش ادی، اندی بین در نقش استن، عیسی مصطفی در نقش مایک و البته بیل اسکارشگورد در نقش دلقک مخوف یعنی پنی‌وایز در این فیلم حضور دارند. کارگردان قسمت اول، آندرس موشیتی هدایت دنباله را نیز بر عهده دارد و قرار است که در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (۱۵ شهریور ۹۸) شاهد اکران فصل دوم It باشیم.

موشیتی در مصاحبه‌ای که سال گذشته با ایندپندنت انجام داده بود، اظهار کرد که تمرکز دنباله بر روی شخصیت‌های بزرگسال است اما بازیگران نوجوان هم نقشی در فیلم دارند. در رمان استیون کینگ، دو خط زمانی (نوجوانی و بزرگسالی) به طور هم‌زمان روایت می‌شود که به نظر می‌رسد شاهد چنین موضوعی در دنباله باشیم. او گفت:

چیزی که در کتاب عاشق آن هستم، دیالوگ‌های مابین خطوط زمانی است به این دلیل که، این داستانی درباره کودکی است. مانند یک نامه عاشقانه به دوران کودکی که در عین حال، داستانی از مرگ و نابودی کودکی هم محسوب می‌شود. بسیار سمبلیک است چراکه پنی‌وایز خود را به عنوان خورنده دنیاها معرفی می‌کند، او هیولایی نیست که دنیاهای واقعی و سیاره‌ها را بخورد بلکه منظورش دنیای تخیل و جادو است.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar