اولین تریلر سریال The Purge (پاکسازی) را تماشا کنید

0

سریال The Purge (پاکسازی) برای مدتی در دست تولید قرار داشت و اکنون شبکه USA/Syfy از اولین تریلر آن رونمایی کرده است. موضوع سریال حول و حوش اتفاقی سالانه در آمریکاست که «شب پاکسازی» نامیده شده و مردم در آن شب اجازه دارند هر کار غیرقانونی که می‌خواهند انجام دهند و با مجازات مواجه نشوند. در واقع دولت این کار را قانونی اعلام کرده و عقیده دارد که دادن آزادی برای یک شب پر از جرم و جنایت، باعث کاهش چشمگیر نرخ آن در بقیه روزهای سال می‌شود. می‌توانید تریلر را در ابتدای مطلب مشاهده کنید.

تاکنون چند فیلم با همین مضمون ساخته شده و فیلم The First Purge (نخستین پاکسازی) هم قرار است به زودی اکران شود تا ریشه‌ها و حقایق این شب را نمایش دهد. در سریال The Purge شاهد محتوایی هستیم که به نوعی آن را در فیلم‌ها دیده بودیم. افرادی ثروتمند و مرفه که دور هم جمع شده و جشن گرفته‌اند تا از مزایای پاکسازی برای جامعه سخن بگویند یا گروه‌های قاتلی که ماسک‌های عجیب بر چهره زده‌اند و ضعیفان را شکار می‌کنند.

تنها چیزی که درباره داستان سریال The Purge می‌دانیم، این است که شاهد تعدادی شخصیت مختلف در طول شب پاکسازی و تلاش آن‌ها برای انجام هر کاری که زنده ماندنشان منجر می‌شود، هستیم. خالق فرنچایز یعنی جیمز دی‌موناکو، کار نویسندگی و تهیه‌کنندگی سریال را هم بر عهده دارد و چند تن از تیم سازندگان اصلی از جمله مایکل بی در گروه سازندگان سریال هستند. این سریال در ۱۰ قسمت ساخته شده و در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۱۸ (۱۳ شهریور ۹۷) پخش خواهد شد.

0