حضور جان برنتال در فصل نهم The Walking Dead تایید شد

0

قبل از اینکه اندرو لینکلن، بازیگر نقش ریک گرایمز از جمع بازیگران سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) جدا شود، خبرها حاکی از آن بود که یک چهره آشنا به این درام آخرالزمانی باز خواهد گشت. بعد از اینکه بازار شایعه‌ها در این رابطه داغ شد، حال حضور جان برنتال (بازیگر نقش شین والش) برای یک قسمت از فصل نهم تایید شده است. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

مطابق گزارش هالیوود ریپورتر این بازیگر نقش قبلی خود را بازی خواهد کرد. شخصیت شین والش در دو فصل ابتدایی سریال بسیار مورد توجه طرفداران واقع شد و محبوبیت زیادی به دست آورد؛ حتی می‌توان گفت یکی از دلایل اوج گرفتن سریال بود. جزییات بازگشت شین به جمع بازماندگان هنوز مشخص نشده است و خبری در این خصوص درز پیدا نکرده است. از آن‌جا که این شخصیت در فصل دوم سریال به طور قطع کشته شد و در رابطه با مرگ او هیچ شک و شُبهه‌ای وجود ندارد، می‌توان فرض را بر این گذاشت که بازگشت او یا به صورت فلش‌بک و یا به صورت نوعی توهم برای یکی از دیگر شخصیت‌ها خواهد بود که این دو شیوه را گاهاً در The Walking Dead دیده‌ایم.

به نظر نمی‌رسد که بازگشت جان برنتال به این سریال تصادفی باشد، زیرا با توجه به اینکه در فصل نهم شخصیت اصلی یعنی ریک گرایمز از سریال جدا می‌شود، جای تعجب ندارد که دوست صمیمی او بخواهد تا حدودی جای خالی او را پر کند. در سریال The Walking Dead، اندرو لینکلن در نقش ریک گرایمز، نورمن ریدوس در نقش دریل دیکسون، لارن کوهان در نقش مگی ری، دانای گوریرا در نقش میشون، ملیسا مک‌براید در نقش کارول پلتیر، لنی جیمز در نقش مورگان جونز، آلانا مسترسون در نقش تارا چمبلر، جاش مک‌درمیت در نقش یوجین پورتر، کریستین سراتوس در نقش رزیتا اسپینوزا و جفری دین مورگان در نقش نیگان بازی می‌کنند.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar