استراتژی کمپانی برادران وارنر برای تولید فیلم‌های بهتر در دنیای DC

این راز بر هیچ‌کس پوشیده نیست که کمپانی سینمایی DC تلاش می‌کند تا جای پای خود را در دنیای سینما پیدا کند. از تغییرات عمده در سطوح مدیریتی گرفته تا شایعات اختلافات خلاقانه و عملکردهای غیرقابل‌پیش‌بینی تبلیغاتی و انتقادی. فیلم‌هایی مانند Justice League (لیگ عدالت) و Suicide Squad (جوخه خودکشی) نتوانستند خود را به‌عنوان فیلم‌های موفقی ثابت کنند. بااین‌حال، استودیو با این شکست‌ها عقب نمی‌نشیند و آماده است تا از اشتباهاتش درس بگیرد، همان‌طور که در عناوینی که پیش رو دارد مانند Aquaman (آکوامن)، Shazam! (شزم) و Wonder Woman 1984 (زن شگفت‌انگیز 1984) سعی می‌کند این ایرادات را رفع کند. استراتژی Warner Bros (برادران وارنر) برای آینده چه خواهد بود؟ می‌تواند بسیار ساده باشد و آن‌هم ساخت فیلم‌های بهتر است.
از توبی امریچ رئیس کمپانی برادران وارنر در مصاحبه‌ای که اخیراً با Entertainment Weekly انجام داده است خواسته شد که نتیجه انتشار فیلم‌های جدید استودیوی DC را ارائه دهد. توبی امریچ گفت:

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

من فکر می‌کنم فیلم‌های خوب تأثیر بهتری دارد. یک‌بار شخصی گفت که بهترین استراتژی کسب‌ و کار در فیلم‌ها، کیفیت است. و من فکر می‌کنم در دنیای Rotten Tomatoes و رسانه‌های اجتماعی، چیزی که برتری یک فیلم را اثبات می‌کند – به‌ویژه در ژانر ابرقهرمان – عملکرد بهتر فیلم است.

وقتی‌که از وی در مورد اینکه آیا پاسخ انتقادی واقعاً برای فیلم‌های ابرقهرمان مهم است یا خیر، او توضیح داد که «فیلم بهتر» نه‌تنها باید مزیت نمره Rotten Tomatoes (راتن تومیتوز) را داشته باشد، بلکه باید با دقت زمانی فراوانی تنظیم شود.

امریچ در ادامه گفت:

منظور من این است که فیلمی بهتر است که مزایا و عواید بیشتری داشته باشد. اکنون وقتی‌که در مورد هنر صحبت می‌کنید، معتقدم که قضاوت هنر در همان لحظه که تازه به جهان ارائه‌شده کاری دشوار است. پدرم در هنر بسیار درگیر بود، همیشه مرا به موزه‌ها و گالری‌ها و بناهای تاریخی می‌برد. او معتقد بود هر نوع هنر – چه مد و یا مجسمه‌سازی، یا معماری یا فیلم‌سازی و یا موسیقی – برای قضاوت در مورد کیفیتش حدود 20 سال طول می‌کشد. بیست سال بعد از اینکه Sgt. Pepper or Born to Run عرضه شد تازه مردم توانستند آنچه این آلبوم واقعاً ارائه می‌داد را درک کنند.

من حدس می‌زنم وقتی‌که من در مورد «کیفیت» می‌گویم، نمی‌خواهم فیلم‌های اشخاص دیگر را در لحظه انتشار به‌طور کامل قضاوت کنم. اما می‌توانم بگویم که فیلم‌هایی هستند که دقیقا برای زمان خود مناسب هستند، زیرا مخاطب آماده است، و با روحیه‌ یا ط‌رزفکر یک‌ عصر یا دوره‌ هماهنگ است، و من فکر می‌کنم شما نیاز به فیلمی دارید که کیفیت آن در زمان انتشار به رسمیت شناخته شده و بنابراین در ارتباط بافرهنگ باشد. امروزه در لحظه‌ منحصربه‌فردی در این سیاره هستیم و در این دوره انواع خاصی از فیلم‌ها بهتر از دیگر فیلم ها بوده و موفق‌تر هستند.

 

اولین تریلر فیلم آکوامن (Aquaman) در ماه آینده در نمایشگاه جهانی کامیک کان در سن دیگو عرضه می‌شود و ما به‌زودی می‌توانیم ببینیم که پیش‌بینی‌های رئیس بخش فیلم برادران وارنر درست است یا خیر. همچنین می‌توانید نخستین تصاویر از شخصیت‌های فیلم آکوامن را مشاهده کنید.

منبع EW
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar