سازنده سریال Star Trek: Discovery (پیشتازان فضا: اکتشاف) بار دیگر عوض شد

0

فصل دوم Star Trek: Discovery (پیشتازان فضا: اکتشاف) در مرحله تولید است. این سریال تحت نظارت شو‌رانرهایی همچون گرچن برگ و آرون هاربرتز بوده، که در ابتدای تولید فصل 1 جایگزین برایان فولر شده بودند. اکنون گزارش شده که برگ و هاربرتز به دلیل یک سری از اختلافات، سریال را ترک کرده‌اند و در حال حاضر الکس کورتزمن، به‌عنوان سازنده جدید انتخاب شده است.
سمت جدید کورتزمن در اطلاعیه استودیو CBS که سریال Discovery (اکتشاف) را تولید می‌کند، تایید شده است. در این بیانیه آمده:

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

ما تغییراتی در بخش سازندگان سریال Star Trek: Discovery (پیشتازان فضا: اکتشاف) ایجاد نموده‌ایم. این مجموعه تحت نظر و رهبری تولیدکننده اجرایی و خالق مشترک اثر یعنی الکس کوتزمن به کار خود ادامه می‌دهد. سریال Discovery (اکتشاف) در طول فصل دوم در سال 2019 با داستان‌های جدید و مستمر ادامه می‌یابد که در ادامه فصل اول موفق خود، ساخته شده است.

الکس کوتزمن از همان ابتدا از عوامل سریال بوده و توانسته بیشترین ثبات را در جریان تغییرات مختلف پرسنل پشت صحنه داشته باشد. در ابتدا فولر به عنوان سازنده اصلی معرفی شد، اما در اکتبر سال 2016، او این سریال را برای تمرکز بر روی Starz’s American Gods (خدایان آمریکایی شبکه استارز) ترک کرد. برگ و هاربرتز نیز به عنوان تولید‌کنندگان اجرایی حضور داشتند و بعد از رفتن فولر، این سمت را در اختیار گرفته بودند.

به گزارش هالیوود ریپورتر، شایعات زیادی برای خروج آن‌ها از مجموعه وجود داشته و مواردی مانند افزایش بودجه برای قسمت اول فصل 2 و اختلاف نظر با اعضای تیم نویسندگی عنوان شده است. این سایت یادآور می‌شود که به زودی تولید فصل جدیدی در دستور کار CBS قرار دارد و تغییر سازندگان بر برنامه آن تاثیری نمی‌گذارد. در ماه آوریل گزارش شد که ستاره سریال Inhumans (ناانسان‌ها) یعنی انسون مونت در فصل دوم در نقش کاپیتان کریستوفر پایک، سکان هدایت USS Enterprise را دست می‌گیرد.
در اخبار مربوطه نیز می‌دانیم که در واقع دو فیلم جداگانه Star Trek در دست توسعه قرار دارند. گرچه به نظر می‌رسید جهت‌گیری فرنچایز در سینما، پس از شکست تجاری Star Trek Beyond (پیشتازان فضا ماورا) در سال 2016 نامشخص باشد، رئیس پارامونت تایید کرد که هنوز مالکیت فعال آن در اختیار استودیو است. درحالیکه ما از جزئیات پروژه‌های سینمایی اطلاع خاصی نداریم، یکی از آنها ممکن است فیلمی باشد که طبق شایعات، کوئینتین تارانتینو در حال ساخت آن است.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود

بخش دیدگاه‌ها

avatar