فصل چهارم سریال Lucifer توسط نتفلیکس پخش می‌شود

0

سریال Lucifer (لوسیفر) رسماً برای فصل چهارم بازمی‌گردد. شبکه پخش‌کننده یعنی Fox، از کنسل شدن این سریال خبر داده بود و اکنون کمپانی عظیم نتفلیکس پا پیش گذاشته تا لوسیفر را احیا کند. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

سریال Lucifer در اصل یکی از محصولات تلویزیونی برادارن وارنر محسوب می‌شود اما نتفلیکس، پس از طوفان توییتری که طرفداران سریال به راه انداختند، حق پخش فصل چهارم را به دست آورد. به نظر می‌رسد که طرفداران موفق شدند با هشتگ SaveLucifer# (لوسیفر را نجات دهید) این سریال را بازگردانند. پس از تایید رسمی این خبر، یکی از سازندگان سریال به نام جو هندرسون، پیام تشکری برای طرفداران فرستاد:

از تمام طرفدارن مجموعه لوسیفر متشکرم، متشکرم و بسیار متشکرم. شما ما را بازگرداندید. شما این کار را انجام دادید. پس بهتر است آرامش خود را حفظ کنید، نفس راحتی بکشید و به آن انگشتانتان که باعث ایجاد طوفان توییتری شده‌اند، استراحت بدهید … برای تماشای فصل جدید لوسیفر آماده شوید!

 

این نخستین باری نیست که نتفلیکس یک سریال متعلق به برادارن وارنر را نجات می‌دهد. آن‌ها در گذشته حق پخش مجموعه درام Longmire (لانگ مایر) را که پس از فصل سوم کنسل شده بود، به دست آوردند و قرار است آن را برای سه فصل دیگر ادامه دهند. سریال لوسیفر داستان یک فرشته رانده‌شده است که وارد دنیای انسان‌ها می‌شود تا تبهکاران را دستگیر کند. کمپانی برادران وارنر تهیه‌کنندگی سه فصل اول این سریال را بر عهده داشت و شخصیت‌های آن بر اساس داستان‌های کامیک شرکت Vertigo (بخشی از سرگرمی‌های کمپانی DC) هستند.

قبل از اعلام این خبر، چنین اتفاقی برای چند مجموعه دیگر هم افتاده بود. شبکه Fox پس از کنسل شدن Last Man Standing توسط شبکه ABC در سال گذشته، اعلام کرد که آن را به قاب تلویزیون بازمی‌گرداند. همچنین شبکه NBC تصمیم گرفت سریال Brooklyn Nine-Nine که توسط Fox پخش می‌شد را احیا کند. همین اتفاق برای سریال The Expanse هم افتاد و پس از کنسل شدن توسط Syfy، آمازون حق پخش فصل چهارم را به دست آورد.

تاریخ پخشی برای فصل چهارم سریال Lucifer تعیین نشده است.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar