خالق سریال Rick and Morty قول می‌دهد فاصله میان فصل‌ها طولانی نباشد

0

اگر شما از طرفداران سریال Rick and Morty (ریک و مورتی) بپرسید که بدترین بخش طرفداری از این مجموعه چیست، بدون شک به شما پاسخ خواهند داد که فاصله زیاد بین فصل‌ها بدترین بخش ماجراست اما طبق صحبت‌های یکی از خالقان سریال، دیگر شاهد چنین موضوعی نخواهیم بود. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

وقفه میان فصل دوم و سوم این مجموعه بیش از هجده ماه طول کشید. زمان بسیار زیادی است و ممکن است صبر بسیاری از طرفداران تا زمان پخش از شبکه Adult Swim لبریز شود. یکی سازندگان Rick and Morty به نام جاستین رویلند، در مصاحبه‌ای که پیرامون بازی PSVR جدیدش به نام Trover Saves the Universe (تراور کیهان را نجات می‌دهد) انجام داد، به Polygon گفت که از این به بعد فاصله زیاد بین فصل‌ها کاهش خواهد یافت. بخشی از آن به این دلیل است که شبکه Adult Swim هفتاد اپیزود جدید سفارش داده که باعث شده سازندگان این مجموعه یعنی رویلند و همکارش دن هارمون، امنیت شغلی بیشتری داشته باشند و با خیال راحت به تولید اپیزودهای جدید بپردازند.

رویلند گفت:

واقعاً هیجان‌زده‌ایم که برای اولین بار بالاخره تکلیفمان روشن شد، امنیت شغلی داریم و می‌دانیم آینده قرار است به چه صورت باشد. هارمون روحیه بسیار خوبی دارد و اتاق نویسندگان در بهترین وضعیت به سر می‌برد. ما می‌خواهیم اپیزودها با کیفیت باشند اما در عین حال، با وجود سفارشی که از سوی شبکه دریافت کرده‌ایم، دوست داریم هرچه سریع‌تر آن‌ها را تولید کنیم. قرار نیست دیگر فاصله‌های طولانی میان فصل‌ها وجود داشته باشد. حتی اگر قرار باشد به مرخصی برویم، طوری برنامه‌ریزی می‌کنیم که فرآیند کار ادامه پیدا کند. واقعاً باحال خواهد بود.

 

بنابراین علی‌رغم گزارش‌های قبلی که خبر داده‌ بودند فصل چهارم سریال Rick and Morty تا اواخر 2019 پخش نخواهد شد، دیگر نیازی نیست که طرفداران مدت زیادی را منتظر بمانند تا یک فصل جدید پخش شود. رویلند تاریخ مشخصی را برای فصل جدید تعیین نکرد اما قول داد که تیم نویسندگان همین هفته مجدداً دست به کار خواهند شد. رویلند اظهار داشت که علی‌رغم تولید اپیزودهای با کیفیت، قرار بر این است که سرعت تولید نیز افزایش یابد.

هیجان انگیز و اندکی هم سورئال است. حتی با اینکه این هفته نصف روزها را در اتاق نویسندگان سپری کردیم و باید بگویم که ایده ها… واقعاً فوق العاده هستند.

بخش دیگری از خُرده فرهنگ سریال Rick and Morty که به نظر رویلند فوق‌العاده است و می‌خواهد در موردش صحبت کند، کالاهای تبلیغاتی می‌باشد. دیدن صورت ریک و مورتی ( یا نسخه‌های محبوبی مثل ریک خیارشور) روی تی‌شرت‌ها، رویلند را ذوق‌زده می‌کند. به هر حال این هم بخشی از فرهنگ طرفداری است و رویلند امیدوار است که این مسئله هرچه بیشتر ماندگار شود.

باورم نمی‌شود  که کالاهای تبلیغاتی چقدر بزرگ شده اند. انتظار دارم که خیلی زود افول کند، اما اگر اپیزودهای هوشمندانه و بامزه تولید کنیم، می‌توانیم این روند را ادامه دهیم.

برای خبرهای بیشتر همراه ما باشید.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
منبع Polygon
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar