حضور ایوان مک‌گرگور در فیلم Doctor Sleep (دنباله درخشش)

دکتر اسلیپ به روی پرده سینما می رود

ایوان مک‌گرگور به عنوان بازیگر نفش دنی تورنس بزرگسال در فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ) انتخاب شد. این اثر اقتباسی از دنباله کتاب درخشش اثر استفن کینگ است. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

داستان این کتاب سال‌ها پس از اتفاقات تکان‌دهنده در هتل اورلوک رخ می‌دهد و دنی هم مانند پدرش یک الکلی عصبی شده است. این مسئله باعث تضعیف قدرت‌های «درخشان» او شده‌اند که البته هرچه دنی هشیاری خود را بیشتر به دست می‌آورد و از الکل فاصله می‌گیرد، این قدرت‌ها مجدداً ظهور می‌یابند و او از آن‌ها استفاده می‌کند تا به بیماران مهمان‌سرا کمک نماید. در طی این دوران، او با یک دختر جوان به نام آبرا استون رابطه‌ای برقرار می‌کند که مدتی بعد او نیز قدرت‌هایی مشابه دنی به دست می‌آورد. هر دوی آن‌ها درگیر یک سری فعالیت‌های ماورایی می‌شوند که توسط شخصی به نام رُز کلاه‌پوش «Rose the Hat» هدایت می‌گردد.

طبق گزارش خبرنگار ورایتی، جاستین کرول، ایوان مک‌گرگور به بازیگرانی همچون مت اسمیت، کریس ایوانز و جرمی رنر ترجیح داده شد و مایک فلناگان که کارگردان این فیلم است، او را انتخاب نمود. منابع ورایتی اعلام داشتند که استفن کینگ هم از انتخاب بازیگران راضی است. با وجود اینکه فیلم The Shining (درخشش) اثر استنلی کوبریک به یک اثر کلاسیک تبدیل شد، کینگ از این اقتباس که در سال ۱۹۸۰ ساخته شد، بسیار ناراضی بود و تصمیم گرفت تا در سال ۱۹۹۷ یک مینی‌سریال تلویزیونی از آن بنویسد.

مایک فلناگان که برای فیلم‌های ترسناکی مانند Before I Wake (قبل از اینکه بیدار شوم) و Hush (هیس) شهرت دارد، اخیراً توانست داستان Gerald’s Game (بازی جرالد) کینگ را به یک اثر بسیار محبوب و پرطرفدار در شبکه نت‌فلیکس تبدیل کند. با توجه به اینکه صنعت در حال آماده‌سازی خود برای تولید مجموعه Castle Rock (کسل راک)، قسمت دوم IT (آن)، مجموعه تلویزیونی Dark Tower (برج تاریک) و یک فیلم اقتباسی از The Stand (ایستادگی) است، می‌توان این وضعیت را نقطه عطفی در فعالیت‌های کینگ دانست.

هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید ...
استفاده از کل یا بخشی از مطالب، تنها در صورت ذکر دقیق منبع و لینک مطلب مجاز است و در غیر این صورت، شامل پیگرد می‌شود.
منبع
CBR
برچسب‌ ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن