نتیجه نظر سنجی: ۴۴ درصد افراد پس از مرگ ریک، سریال Walking Dead را نمی‌بینند!

طبق یک نظرسنجی جدید، در صورت مرگ شخصیت ریک گرایمز در فصل نهم سریال Walking Dead (مردگان متحرک)، احتمالاً تعداد زیادی از مخاطبان، ادامه تماشای این مجموعه را رها خواهند کرد و این به معنی یک مشکل بزرگ برای سریال و شبکه AMC است. قبل از این گزارش شده بود که اندرو لینکلن (بازیگر ریک گرایمز) تنها در ۶ قسمت از فصل نهم حضور دارد و پس از آن کاملاً از سریال خارج می‌شود. در ادامه همراه آی پیرامید باشید.

از زمان پخش قسمت آغازین سریال Walking Dead در سال ۲۰۱۰، ریک گرایمز به عنوان شخصیت اصلی سریال، طرفدارن زیادی را به سمت آن جذب کرد اما طبق شایعات، مبلغی بالغ بر ۲۰ میلیون دلار برای ایفای نقش اصلی سریال توسط «نورمن ریداس» به او پیشنهاد شده است. با پیوستن «آنجلا کنگ» به عنوان سازنده جدید سریال، به نظر می‌رسد که شاهد تغییر و تحولات اساسی در روند آن خواهیم بود اما اگر بخواهیم بر اساس نتیجه نظرسنجی ردیت قضاوت کنیم، سریال Walking Dead تعداد زیادی از بینندگان خود را از دست خواهد داد. این نظرسنجی با جامعه آماری ۹۰۰ نفری انجام شد که در آن ۴۴ درصد افراد گفته بودند با خروج ریک گرایمز تماشای سریال را متوقف خواهند کرد. همچنین ۳۷ درصد هنوز تصمیم قطعی در این باره نگرفته‌اند و تنها ۱۸ درصد قول ادامه تماشای سریال را دادند.

البته نمی‌توان نظر ۹۰۰ نفر را خیلی جدی گرفت و ممکن است تعداد بسیاری به تماشای سریال ادامه بدهند اما به هرحال، این نتایج نشان‌دهنده محبوبیت شخصیت ریک است و باید دید که در فصل نهم چه سرنوشتی در انتظار اوست. سریال Walking Dead در فصل هشتم خود شاهد کاهش چشمگیر امتیازات بود به طوریکه برخی قسمت‌های آن کمترین امتیاز از زمان پخش فصل اول را دریافت کردند. بخش داستانی All Out War (همه به سوی جنگ) آن طور که شبکه AMC انتظار داشت در تلویزیون موفق ظاهر نشد اما با وجود مشکلات، سریال یکی از پرمخاطب‌ترین‌ها به شمار می‌رود و به طور میانگین در هر هفته از پخش فصل هشتم، ۷٫۸۲ میلیون نفر بیننده داشت.

بعضی از طرفداران بر این عقیده‌اند که سریال هیچ‌گاه به خوبی گذشته نخواهد شد و خروج نام‌های بزرگی مانند «اندرو لینکلن» و «لارن کوهن»، حتی می‌تواند باعث ضعف بیشتر در فصل‌های بعدی شود. در بخش دیگر، از مخاطبان سوال شده که دوست دارند چه کسی را به عنوان شخصیت اصلی جدید مشاهده کنند که پاسخ ۴۰ درصد افراد، «نیگان» بوده است. همچنین ۷۲ درصد از شرکت‌کنندگان بر این باورند که بهتر است پس از پخش فصل نهم، سریال Walking Dead برای همیشه خاتمه یابد. در ادامه می‌توانید نتایج نظرسنجی را به طور کامل مشاهده کنید:

هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید ...
استفاده از کل یا بخشی از مطالب، تنها در صورت ذکر دقیق منبع و لینک مطلب مجاز است و در غیر این صورت، شامل پیگرد می‌شود.
منبع
CBR
برچسب‌ ها

نوشته‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن