تریلر ترسناک فیلم راهبه (The Nun) را تماشا کنید

موفقیت عظیمی که فیلم The Conjuring (احضار) در سال 2013 به دست آورد، نه‌تنها باعث شد دنباله‌‌ای برای آن ساخته شود، بلکه به چندین فیلم ترسناک مرتبط نیز انجامید. تا به اینجا ما قسمت دوم The Conjuring و دو فیلم با تمرکز بر عروسک ترسناک آنابل را دیده‌ایم؛ اما حال زمان آن فرا رسیده تا The Nun (راهبه) را نیز به این لیست اضافه کنیم. این فیلم در ماه سپتامبر (شهریور) پخش می‌شود و اولین تریلر آن منتشر شده است. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

تبلیغات و رپورتاز آگهی با قیمت مناسب - کلیک کنید

بهبود سئوی سایت شما

 

فیلم راهبه پیش‌‌‌درآمد سایر فیلم‌های دنیای The Conjuring می‌باشد و به گذشته رازآلود یک راهبۀ شیطانی به نام «والک» که در قسمت دوم The Conjuring دیده شد، می‌پردازد. داستان فیلم در سال 1952 اتفاق می‌افتد و در رابطه با یک کشیش و دستیارش است که خودکشی زن جوانی در یک کاخ رومانیایی را بررسی می‌کنند. اتفاقات ترسناک زیادی رخ می‌دهد و با توجه تریلر منتشر شده، گویا قرار است سفر وحشتناکی در پیش داشته باشیم.

The Nun توسط کورین هاردی کارگردانی شده است که قبلاً در سال 2015 فیلم ترسناک تحسین‌شده‌ای به نام The Hallow (قدیس) را روانه سینما کرد. ستارگان فیلم راهبه عبارتند از: دمیان بیچیر (هشت نفرت انگیز)، تیسا فارمیگا (داستان ترسناک آمریکایی)، بانی آرونز (احضار) و شارلوت هوپ (بازی تاج و تخت). نویسندۀ همکار این فیلم، کارگردان فیلم احضار یعنی جیمز وان است که به همکاری با گری دابرمن (نویسنده فیلم Annabelle و Annabelle: Creation) می‌پردازد.

وان در مصاحبه اخیرش با اینترتیمنت ویکلی به توضیح این موضوع می‌پردازد که دنیای Conjuring چگونه به سرانجام رسید:

هنگامی که اولین قسمت Conjuring را می‌ساختیم، در میان خودمان به شوخی بحث می‌کردیم که می‌توانیم دنیای وارن‌ها و تمام ابزارهایی که در اتاق تسخیر شده‌شان دارند را گسترش دهیم و بدین ترتیب داستان‌های بیشتری برای فیلم‌های دیگر داشته باشیم. امید و آرزوهایی برای این کار داشتیم اما حتی در خواب هم نمی‌دیدیم که روزی واقعاً بتوانیم این پروژه را عملی کنیم. من می‌خواهم همانند Avengers (انتقام‌جویان) از Conjuring نیز دنیایی مستقل بسازم. واقعاً دوست دارم این اتفاق بیافتد. خیلی جالب می‌شود. باید صبر کنیم و ببینیم.

در اخبار مرتبط، اخیراً گزارش شده که فیلم بعدی هاردی که قرار بود یک ریبوت از فیلم کلاسیک The Crow (کلاغ) باشد، کنسل شده است. چند هفته بیشتر تا آغاز به تولید فیلم باقی نمانده بود، اما یک سری اختلافات میان کمپانی سازنده و توزیع کننده باعث شد که هاردی و ستارۀ فیلم اصلی فیلم یعنی جیسون موموآ، پروژه را ترک کنند.

فیلم راهبه در تاریخ 7 سپتامبر 2018 (مصادف با 16 شهریور) به روی پردۀ سینما می‌رود.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar