گال گدوت و دواین جانسون در فیلم Red Notice همبازی می‌شوند

0

ستاره‌های فیلم Fast and Furious (سریع و خشمگین) یعنی گال گدات و دواین جانسون (ملقب به راک) برای بازی در فیلم اکشن Red Notice (اعلان قرمز) قرار است که بار دیگر با هم همبازی شوند. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.
راسون مارشال تربر که قبلاً با دواین جانسون در دو فیلم Central Intelligence (اطلاعات مرکزی) و Skyscraper (آسمان خراش) همکاری کرده، کارگردانی این پروژه را بر عهده دارد. استودیو Universal Pictures (یونیورسال پیکچرز) حقوق فیلم را خریداری کرده و مجله ددلاین گزارش داده است که این استودیو نبردی گران قیمت بین چند استودیو را پیروز شده است که بزرگ‌ترین بسته معامله در سال جاری بوده است.
جزئیاتی در مورد چگونگی رفتن تربر به لندن جایی که گدات مشغول کار در Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲) است، برای صحبت در مورد بازی در فیلم منتشر شده است. طبق شایعات گدات ایفای نقش شخصیتی درخشان و مرموز در دنیای هنر را بر عهده دارد. همچنین اولین تصاویر رسمی از «واندر وومن ۲» منتشر شد که بازگشت یک شخصیت کلیدی را نشان می‌دهد.
البته نقش جانسون همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. همانطور که پیش‌بینی می‌شد، گفته می‌شود که Red Notice ظاهراً یک کمدی اکشن است و شامل یک بازیگر برجسته دیگر مرد نیز هست که هنوز نام وی اعلام نشده است. راوسون مارشال تربر و دواین جانسون امیدوارند که بتوانند با فیلم Skyscraper (آسمان خراش) که در اواخر امسال اکران خواهد شد، خود را به عنوان یک تیم پول‌ساز و موفق اثبات کنند. این در حالی است که فیلم Central intelligence (ِاطلاعات مرکزی) آن‌ها با بودجه ۵۰ میلیون دلاری توانست فروش ۲۱۷ میلیون دلاری داشته باشد.
دواین جانسون همچنان به عنوان پول‌سازترین ستاره هالیوودی در جهان شناخته می‌شود. او به همراه کوین هارت در قسمت دوم سری جومانجی با نام Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) حضور یافت. فیلم توانست عملکرد فوق‌العاده‌ای را در گیشه تجربه کند و حدود ۱ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش بفروشد.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

فیلم Red Notice (اعلان قرمز) در تاریخ ۱۲ ژوئن ۲۰۲۰ (مصادف با ۲۳ خرداد ۹۹) اکران خواهد شد.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar