کمپانی وارنر فیلم Aquaman (آکوامن) را فوق‌العاده توصیف کرد

0

شش ماه پیش از اکران رسمی فیلم Aquaman (آکوامن)، مدیران و تولیدکنندگان برادران وارنر، نخستین نظرات خود را در مورد این فیلم به کارگردانی جیمز وان ارائه کردند و آن طور که به نظر می‌رسد، نقدهای آن‌ها به‌شدت مثبت است و رضایت آن‌ها از فیلم را نشان می‌دهد.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

مدیر برادران وارنر، توبی امریچ در مصاحبه با مجله Entertainment Weekly گفت:

جیمز کار شگفت‌انگیزی را به همراه تیمش انجام داده است. این فیلم شما را به فضایی متفاوت می‌برد، می‌توانید دنیای زیرآب را مشاهده کنید به شکلی که تابه‌حال ندیده‌اید.

 

جیسون موموآ یا همان آکوامن كه اولین بار در سال 2016 در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن و سوپرمن: طلوع عدالت) در یک ویدیوی کوتاه ظاهر شده بود، اولین نقش خود را در فیلم Justice League (لیگ عدالت) بازی کرد. درحالیکه واکنش منتقدین به فیلم‌ها ترکیبی از نظرات مثبت و منفی بود، عملکرد موموآ به‌عنوان یک نقش تازه اضافه‌شده به این دنیای سینمایی در حال رشد، مثبت ارزیابی شد. او باشخصیتی شوخ‌طبع، توانست تضادی فوق‌العاده در برابر فضای تاریک دنیای سینمایی به وجود آورد.

امبر هرد در نقش مرا که حضور کوتاهی در Justice League داشت.

پیتر سافران، تهیه‌کننده فیلم Aquaman ( آکوامن) گفت:

فیلم اکشن فوق‌العاده‌ای که شما انتظار دارید را ارائه می‌دهد و دارای طنز و شوخ‌طبعی خوبی است و در بسیاری از قسمت‌‌ها، عملکرد مناسبی دارد. این فیلم یک چشم‌انداز منحصربه‌فرد از جیمز، کارگردان فیلم است. من فکر می‌کنم این فیلم یک گام فوق‌العاده در DC Universe به شمار می‌رود که آن را در مسیر درستی قرار داده است.

 

در حالی که انتظار می‌رود اولین تریلر برای فیلم در چند روز آینده عرضه شود، نمایشی که توسط کمپانی برادران وارنر در CinemaCon در ماه آوریل ارائه شد، جهان زیرآب فوق‌العاده را به نمایش گذاشته و همچنین به رویارویی بین Aquaman و برادر گم‌شده‌اش Orm که خوانندگان کمیک او را به‌عنوان Ocean Master (اوشن مستر) می‌شناسند، می‌پردازد.

جف جانز، نویسنده مشترک این فیلم توضیح داد:

دنیای زیر آب هرگز مانند این فیلم نشان داده نشده بود. جلوه‌های بصری این فیلم بسیار زیبا هستند. جیمز کسی است که می تواند حالت فیلم را از ژانر ترسناک به یک اکشن رنگارنگ و سپس به یک سکانس عاطفی حقیقی تغییر دهد. او توانایی ساخت همه ژانرهای مختلف را دارد.

 

جف جانز اعلام کرد که از سمت ریاست بخش خلاقیت DC Entertainment کناره‌گیری کرده تا بر روی توسعه پروژه‌های DC و Warner Bros تمرکز کند. جانز همچنین مسئولیت نوشتن داستان و تولید فیلم Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز) را بر عهده دارد و قرار است شاهد فعالیت متفاوت او در دنیای کامیک باشیم.

فیلم Aquaman (آکوامن) به کارگردانی جیمز وان در تاریخ 21 دسامبر (۳۰ آذر ۹۷) اکران می‌شود و بازیگران فیلم عبارتند از: جیسون موموآ، امبر هرد، پاتریک ویلسون، ویلم دفو، یحیی عبدالمتین دوم، تمورا موریسون، دولف لاندگرن و نیکول کیدمن.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar