تصاویر جدیدی از شخصیت‌های فیلم آکوامن منتشر شد

0

چند تصویر جدید از فیلم آکوامن به کارگردانی جیمز وان منتشر شده که علاوه بر آرتور کری (با بازی جیسون موموآ)، شخصیت‌های دیگر این فیلم از جمله پادشاه اُرم (ملقب به اوشن مَستر)، بلک مانتا و ملکه آتلانا را نشان می‌دهند. در ادامه همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

آرتور کری/آکوامن که اولین بار در سال ۲۰۱۶ در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت) در یک ویدیوی کوتاه ظاهر شده بود، اولین نقش خود در دنیای سینمایی DC را در فیلم Justice League (لیگ عدالت) بازی کرد. درحالیکه واکنش منتقدین به فیلم‌ها ترکیبی از نظرات مثبت و منفی بود، عملکرد موموآ به‌عنوان یک نقش تازه اضافه‌شده به این دنیای سینمایی، مثبت ارزیابی شد. اکنون وقت آن رسیده تا پادشاه دریا در فیلم مستقل خود بدرخشد.

این تصاویر بخشی از پوشش ویژه مجله اینترتینمنت ویکلی از فیلم آکوامن هستند که نخستین نگاه به شخصیت‌های فیلم از جمله بلک مانتا (با بازی یحیی عبدالمتین دوم) و ملکه آتلانا (با بازی نیکول کیدمن) را ارائه می‌کنند. می‌دانیم که بلک مانتا شخصیت منفی اصلی نیست اما یکی از دشمنان بزرگ آکوامن در داستان‌های کامیک محسوب می‌شود که حضورش می‌تواند برای بسیاری از طرفداران خوشایند باشد. او بر خلاف آکوامن قدرت فراطبیعی ندارد اما زره و کلاهش قابلیت‌های مرگباری به او می‌دهند که موجب شده به حریف سرسختی تبدیل شود. در ادامه می‌توانید تصاویر جدید فیلم آکوامن را مشاهده کنید:

هنوز اطلاعات چندانی از جزئیات فیلم منتشر نشده اما طبق صحبت‌های جیمز وان، داستان اصلی درباره تقابل آکوامن و برادرش اُرم (با بازی پاتریک ویلسون) است. مدتی قبل چند تن از روسای برادران وارنر، این فیلم را فوق‌العاده توصیف کردند و به نظر می‌رسد که همگی از اثر جیمز وان رضایت کامل دارند. مدیر برادران وارنر یعنی توبی امریچ در مصاحبه‌ای اظهار کرد:

جیمز کار شگفت‌انگیزی را به همراه تیمش انجام داده است. این فیلم شما را به فضایی متفاوت می‌برد، می‌توانید دنیای زیرآب را به شکلی که تابه‌حال ندیده‌اید، مشاهده کنید.

 

فیلم Aquaman (آکوامن) برای اکران در تاریخ ۲۱ دسامبر (مصادف با ۳۰ آذر ۹۷) برنامه‌ریزی شده است. همچنین انتظار داریم که اولین تریلر رسمی این فیلم به زودی منتشر شود.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar