تریلر جدید فیلم The Predator (غارتگر) را تماشا کنید

تریلر جدیدی برای آخرین فیلم The Predator (غارتگر) به کارگردانی شین بلک عرضه شد. این فیلم آخرین نسخه از سری فیلم‌های علمی تخیلی و اکشن است که در سال 1987 با غارتگر کلاسیک با بازی «آرنولد شوارتزنگر» آغاز شد و نخستین فیلم این مجموعه در هشت سال گذشته محسوب می‌شود. در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

این تریلر، ویژگی‌های فیلم جدید و چندین بخش داستانی را با جزییات بیشتری ارائه می‌دهد. در تریلر ما گروهی از زندانیان ارتش را می‌بینیم و بازیگر مکمل توماس جین، در سال گذشته ذکر کرده بوده که آن‌ها در حال منتقل شدن به زندان هستند. البته، آن‌ها در طول راه با یک غارتگر روبرو می‌شوند و درگیری شدیدی رخ می‌دهد. اما مهم‌ترین نکته‌ای که تریلر فاش می‌کند این است که قهرمانان فیلم با موجوداتی به‌ مراتب پیشرفته‌تر و ترسناک‌تر از غارتگرهای معمولی مواجه خواهند شد.

 

شین بلک که خود در نسخه اصلی Predator بازی کرده است، در مصاحبه‌ای با Pure Grain Audio، در مورد شیوه نگرش خودش به چنین فیلم‌های فرنچایزی گفته است:

کلید و خط داستانی غارتگر همواره درباره گروهی است که در برابر موجودات غارتگر قرار می‌گیرند. ترفند این فیلم‌ها این است که خودتان را درون‌گروهی از مردان و زنان قرار دهید، البته اکثرا مردها این افراد را تشکیل می‌دهند، گاهی اوقات هم شخصیت اصلی زن نیز وجود دارد. این مورد بیشتر در فیلم‌های Alien vs. Predator ( بیگانه علیه غارتگر) و Predators (غارتگران) به چشم می‌خورد.

اگر شما به دنبال تعادل می‌گردید، این را در احساسات شخصیت‌ها و یا ترس در فیلم ترسناک و یا درنهایت آن چیزی که همه به‌عنوان فیلم ترسناک می‌شناسند پیدا نخواهید نمود. این موضوع نشان می‌دهد که چرا من مخاطبی برای آن‌ها هستم.

 

فیلم The Predator (غارتگر) به کارگردانی شین بلک روانه سینما می‌شود. او قبلا کارگردانی Iron Man 3 (مرد آهنی 3)، کمدی جنایی The Nice Guys (آدم‌های خوب)، و همچنین نویسندگی سری فیلم‌های محبوب Lethal Weapon (اسلحه مرگبار) را بر عهده داشته. ستاره‌های این فیلم، بوید هالبروک (بازیگر Narcos و Logan)، اولیویا مان (X-Men: Apocalypse)، تروانته رودز (Moonlight)، کیگان-مایکل کی (Keanu و Key & Peele)، استرلینگ کی براون (The People v. OJ Simpson) و جیکوب ترمبلی (Room) هستند. فیلم The Predator (غارتگر) در تاریخ 14 سپتامبر (23 شهریور 97) اکران می شود.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar