فیلم بتمن یک ریبوت خواهد بود؛ احتمالاً بدون حضور بن افلک

0

شایعات درباره دنیای سینمایی دی‌سی تمامی ندارد و بر هیچ کس پوشیده نیست که این دنیا دچار مشکلات اساسی یا بهتر بگوییم، بحران شده است. در روزهای گذشته، اخباری درباره جدایی بعضی سران DC از جمله کناره‌گیری جف جانز از ریاست بخش خلاقیت این کمپانی منتشر شد و اکنون خبر دیگری درباره بتمن به گوش می‌رسد. در ادامه همراه آی پیرامید باشید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

خبر کنار گذاشته شدن بن افلک اصلاً جدید نیست و از ماه‌ها قبل شایعاتی در این باره مطرح شده بود. به گزارش ددلاین، مت ریوز که کارگردانی فیلم بتمن را بر عهده دارد، شوالیه تاریکی را ریبوت خواهد کرد و یک بازیگر جدید جایگزین بن افلک خواهد شد. در متن گزارش نوشته شده که:

مت ریوز شخصیت بتمن را برای ساخت یک مجموعه مستقل جدید ریبوت می‌کند و احتمالاً با پایان یافتن دوران حضور بن افلک در Batman v Superman و Justice League، یک بازیگر جدید برای نقش بتمن انتخاب می‌شود.

 

در ابتدا قرار بود بن افلک کارگردانی فیلم مستقل بتمن را بر عهده داشته باشد اما او از این سمت استعفا داد و طولی نکشید تا مت ریوز (کارگردان جنگ برای سیاره میمون‌ها) هدایت پروژه را بر عهده بگیرد. از همان زمان، اخباری درباره تمایل مت ریوز به بازنویسی فیلمنامه و همچنین استفاده از یک بازیگر جوان‌تر برای بتمن منتشر شد. در گزارش ددلاین، از احتمال بسیار زیاد درست بودن این موضوع سخن گفته شده اما چنین اطلاعاتی به طور رسمی از سوی DC و برادران وارنر تایید نشده است. البته این احتمال هم وجود دارد که آن‌ها با دو بتمن به کار خود ادامه دهند. چنین موضوعی بعید به نظر می‌رسد اما اخبار دیگر درباره جوکر نشان می‌دهند که ممکن است این اتفاق بیفتد. در حال حاضر قرار است دو فیلم متفاوت با حضور شخصیت جوکر ساخته شود. یک فیلم اختصاصی جوکر با هنرنمایی و تهیه‌کنندگی جرد لتو (جوکر جوخه انتحاری) ساخته می‌شود و فیلم دیگر به داستان جوکر خارج از دنیای سینمایی می‌پردازد. هنوز بازیگر فیلم دوم معرفی نشده اما شایعات حاکی از حضور واکین فینیکس در این نقش هستند. در اخبار مرتبط، مدتی قبل شایعه شده بود که پنگوئن شخصیت منفی اصلی فیلم Batman است.

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar