تریلر و پوستر سریال Jack Ryan منتشر شد

شبکه آمازون یک تریلر و پوستر جدید از سریال Jack Ryan (جک رایان) منتشر کرد. این تریلر پس از یک تیزر کوتاه و چند تصویر از تازه‌ترین ریبوت این شخصیت معروف عرضه شده است. این بار جان کرازینسکی در نقش جک رایان، شخصیت خلق شده توسط تام کلنسی حضور می‌یابد. قبل از او بازیگرانی همچون الک بالدوین، هریسون فورد، بن افلک و کریس پاین، در نقش جک رایان هنرنمایی کرده و باعث محبوبیت بیشتر او شده‌اند. در ادامه همراه ما باشید.

in post ad

این مجموعه تا اواخر ماه آگوست پخش نخواهد شد اما به نظر می‌رسد که این تریلر تنها شروعی برای تبلیغات سریال Jack Ryan است. جان کرازینسکی امسال با کارگردانی و بازی در فیلم موفق و تحسین‌شده A Quiet Place (یک مکان ساکت) توانست توجهات بسیاری را به خود جلب کند. احتمالاً در آینده شاهد حضور بیشتر کرازینسکی در آثار تابستانی خواهم بود.

 

با توجه به این تریلر، فصل اول سریال Jack Ryan (جک رایان) داستان تبدیل شدن این شخصیت از یک تحلیلگر فروتن در CIA به شکارچی تروریست‌ها در سراسر جهان است. آمازون امسال چند اثر اوریجینال مانند فصل دوم Sneaky Pete و سریال Picnic at Hanging Rock را منتشر کرده اما به نظر می‌رسد مجموعه 8 قسمتی Jack Ryan، فاز جدیدی از تلاش آمازون برای تولید سریال‌هایی با بودجه عظیم است. البته با حضور افرادی همچون مایکل بی، کارلتون کیوس و گراهام رولند در بخش سازندگان، عملکرد سریال باید به طور رسمی مورد آزمایش قرار بگیرد. همچنین در بخش بازیگران، وندال پیرس در نقش جیمز گریر (که احتمالا راهنمای جک رایان خواهد بود) و ابی کورنیش در نقش کتی مولر حضور دارند.

سریال Jack Ryan برای انتشار در تاریخ ۳۱ آگوست ۲۰۱۸ (۹ شهریور ۱۳۹۷) از آمازون پرایم برنامه‌ریزی شده است و مدتی قبل برای فصل دوم تمدید شد. در ادامه می‌توانید پوستر این سریال را مشاهده کنید:

 

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar