فروش فیلم Avengers Infinity War رسما از مرز 2 میلیارد دلار عبور کرد

0

طبق جدیدترین آمار، فروش فیلم Avengers Infinity War (انتقام‌جویان جنگ ابدیت) از مرز 2 میلیون دلار گذشت و رکورد تازه‎ای برای دنیای سینمایی مارول به ثبت رسید. نوزدهمین اثر سینمایی مارول که نتیجه سال‌‌ها برنامه‌ریزی منسجم و تلاش است، با بودجه عظیم 450 میلیون دلار ساخته شده بود اما اکنون به فروشی رسیده که قبل از آن تنها 3 فیلم در تاریخ سینما، به آن دست یافته بودند.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

طبق اطلاعات وبسایت Box Office Mojo ، فیلم Infinity War (جنگ ابدیت) توانست به باشگاه 2 میلیارد دلاری‌های سینما شامل Avatar (آواتار)، Titanic (تایتانیک) و Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) ملحق شود. البته رکورد سریع‌ترین فیلمی که به این فروش رسیده، هنوز متعلق به آواتار جیمز کامرون است.

فیلم اول انتقام‌جویان با نام The Avengers در سال 2012 و به کارگردانی جاس ویدون اکران شد و 1 میلیارد و 509 میلیون دلار فروش داشت. فیلم دوم یعنی The Avengers: Age of Ultron (انتقام‌جویان: عصر اولتران) حدود 100 میلیون دلار کمتر از فیلم نخست فروخت اما فروش فیلم Avengers Infinity War از هر دوی آن‌ها پیشی گرفت و اکنون از مرز 2 میلیارد دلار گذشته است. حتی با محاسبه نرخ تورم، این فیلم پرفروش‌ترین اثر ابرقهرمانی سینما است و فیلم‌هایی مانند Iron Man (مرد آهنی) و Black Panther (پلنگ سیاه) حرف زیادی برای گفتن در مقابل آن ندارند. این فیلم باید به تدریج برای خارج شدن از سینماها آماده شود اما همه چشم‌ها به اکران Avengers 4 در سال 2019 دوخته شده‌اند. باید دید که آیا قسمت بعدی می‌تواند به رکوردشکنی‌های MCU ادامه دهد یا خیر.

«جنگ ابدیت» توسط آنتونی و جو روسو کارگردانی شده است. تعداد زیادی بازیگر در این فیلم عظیم حضور دارند که می‌توان به رابرت داونی جونیور، کریس ایوانز، بندیکت کامبربچ، تام هالند، کریس پرت، جاش برولین، زوئی سالدانا، الیزابت اولسن، اسکارلت جوهانسون، کریس همسورث، چادویک بوزمن و مارک رافالو اشاره کرد.

مطالب خواندنی از دنیای سینمایی مارول:

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar