فصل سوم Castlevania (کسلوانیا) ساخته می‌شود

پیش از انتشار فصل دوم Castlevania (کسلوانیا) توسط نتفلیکس، ریچارد آرمیتاژ تایید کرد که او و بقیه صداگذاران سریال، کمی بعد در همین سال به صورت رسمی کار برای فصل سوم Castlevania را آغاز خواهند کرد. علاوه بر این، آرمیتاژ که صداگذاری شخصیت Trevor Belmont (ترور بلمونت) را بر عهده دارد، در مصاحبه با مجله Digital Spy (دیجیتال اسپای) گفته است که فصل دوم عمدتا در مورد رابطه بین Trevor و پسر دراکولا یعنی Alucard (آلوکارد) خواهد بود. در ادامه خبر با آی پیرامید همراه شوید.

in post ad

اولین فصل سریال Castlevania (کسلوانیا) در سال گذشته در جریان پخش از کمپانی استریم نتفلیکس، از سوی منتقدان و طرفداران مورد توجه قرار گرفت و ستایش شد. هرچند که فصل اول تنها در چهار قسمت منتشر شد اما فصل دوم متشکل از هشت قسمت است و از همان‌جایی آغاز می‌شود که فصل اول به پایان رسیده بود. بلمونت پس از اتفاقات فصل اول، با Alucard و جادوگری به نام Sypha Belnades متحد شده تا حکومت وحشیانه دراکولا و موجودات شیطانی بر مردم والاکیا را متوقف کند.

محبوبیت این سریال نه‌تنها به دلیل وفاداری آن به مجموعه بازی‌های ویدیویی محصول کونامی، بلکه به دلیل این است که نویسندگی و تهیه‌کنندگی آن را نویسنده اسطوره‌ای دنیای کامیک یعنی وارن الیس، بر عهده دارد. هنوز تاریخ دقیقی اعلام نشده اما می‌دانیم که فصل دوم Castlevania (کسلوانیا) با ستاره‌هایی همچون ریچارد آرمیتاژ، جیمز کالیس، مت فریور، گراهام مک تاویش، آلخاندرا رینوزو، و تونی آمندولا در تابستان امسال، عرضه خواهد شد. در صورت انتشار اخبار بیشتر از فصل سوم Castlevania شما را در جریان قرار خواهیم داد.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar