جف جانز از ریاست بخش خلاقیت DC Entertainment کناره گیری کرد

0

جف جانز از ریاست بخش خلاقیت سرگرمی دی‌سی (DC Entertainment) کنار رفت تا بتواند تمرکز بهتری بر روی پروژه‌های جدید کمپانی برادران وارنر از جمله Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز) داشته باشد. برای اطلاع از جزئیات بیشتر، همراه آی پیرامید باشید.

جف جانز قرار بود به عنوان تهیه‌کننده و نویسنده در بخش سرگرمی DC و برادران وارنر فعالیت کند. در نتیجه او از ریاست بخش خلاقیت در DC Entertainment استعفا داد و به نظر می‌رسد که جیم لی، گزینه بعدی برای ریاست این بخش است. جیم لی در کنار دن دیدیو به فعالیت در زمینه انتشار محصولات DC ادامه می‌دهد. طبق قرارداد جدید بین جف جانز و وارنر، او یک کمپانی تولیدی جدید به نام Mad Ghost Productions تاسیس کرده و مسئولیت نوشتن فیلمنامه و تولید فیلم Green Lantern Corps (سپاه فانوس سبز) را بر عهده دارد. در بیانیه DC آمده که فیلم جدید «فانوس سبز» کاملاً بر اساس کامیک بوک‌های جف جانز مابین سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۱۳ خواهد بود.

در بخش انتشارات، جف جانز مجموعه جدیدی از کامیک‌ها را با عنوان The Killing Zone (منطقه کشنده) منتشر می‌کند که به شخصیت‌ها و عناوین جدید و کمتر شناخته‌شده دنیای دی‌سی می‌پردازد. علاوه بر این، او برای اولین بار در دهه گذشته به سراغ داستان شخصیت «شزم!» می‌رود و همچنین سری کامیک‌های پیچیده‌ی Doomsday Clock (ساعت قیامت) را ادامه می‌دهد. جانز اعلام کرد که از این تصمیم خوش‌حال و هیجان‌زده است و قصد دارد وقت بیشتری را برای نوشتن و کارهای پشت صحنه صرف کند.

جانز تاثیر بسیار زیادی بر فیلم‌های لایو اکشن دی‌سی داشته که می‌توان به تهیه‌کنندگی و نویسندگی برای دنباله فیلم موفق Wonder Woman (واندر وومن – به کارگردانی پتی جنکینز) اشاره کرد. او همچنین وظیفه تهیه‌کنندگی فیلم موردانتظار Aquaman (آکوامن) به کارگردانی جیمز وان را بر عهده دارد که در تاریخ ۲۱ دسامبر (۳۰ آذر ۹۷) اکران خواهد شد. کمپانی دی‌سی همچنین تایید که فیلم Shazam! بر اساس آثار جف جانز و گری فرنک در کامیک‌های New 52 ساخته شده است.

جف جانز برای نزدیک به ۲۰ سال حضور پررنگ و مهمی در دنیای DC داشته که شروع این دوران طلایی با داستان‌های Stars and S.T.R.I.P.E در سال ۱۹۹۹ بود. او سپس موفق شد داستان‌های شگفت‌انگیزی برای فلش، گرین لنترن، تایتان‌های نوجوان، لیگ عدالت و … خلق کند. در اخبار دیگر، مدتی قبل اعلام شد که علاوه بر فیلم مستقل جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس، یک فیلم دیگر از جوکر با بازی جرد لتو ساخته خواهد شد. همچنین می‌توانید مقاله ما درباره عملکرد ناامیدکننده فیلم Justice League را مطالعه کنید.

0
توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود