تریلر فیلم First Man (اولین انسان)؛ داستان سفر به ماه

0

بالاخره اولین تریلر فیلم First Man (اولین انسان) منتشر شد و رایان گاسلینگ در نقش نیل آرمسترانگ یعنی اولین فضانوردی که بر روی ماه قدم گذاشت، به روی پرده سینماها می رود. همراه ما باشید و تریلر را در ابتدای مطلب مشاهده کنید.

محل تبلیغات شما

محل تبلیغات شما

دیمین شزل، کارگردان جوانی که با آثاری همانند Whiplash (ویپلش) و La La Land (لالا لند) دنیا را غافلگیر کرد، این بار مخاطبان خویش را با آپولوی 11 راهی سفر به ماه می‌کند. او که در فیلم‌های قبلی خود عمدتاً از موسیقی به عنوان درون‌مایۀ اصلی استفاده کرده است، این بار به فضا و سفر به ماه می‌پردازد.

گاسلینگ در این فیلم بسیار خوش درخشیده و تا همین‌ جا هم توجه زیادی را به خود جلب نموده است. بسیاری معتقدند که درخشش او در این فیلم چشمگیر بوده و پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که او و کلیر فوی که برای بازی در سریال Crown (تاج) به شهرت رسید، جوایز زیادی را به خود اختصاص دهند. کلیر فوی در این فیلم در نقش جنت شیرون، همسر آرمسترانگ به هنرمایی می‌پردازد. در بخشی از تریلر، جنت به همسر خود می‌گوید: «این یه سفر معمولی نیست، نیل. فکر نکن که داری میری سر کار.»

هنگامی که در ماه آوریل، تریلر فیلم First Man در سینما-کان به نمایش درآمد، مخاطبین حیرت زده شدند. بسیاری «اولین مرد» را ادامه راهی می‌دانند که گاسلینگ و شزل با La La Land آغاز کردند و تحسین منتقدان و عامه مردم را برانگیختند. شزل جوان‌ترین کارگردانی است که برنده جایزه اسکار شده است. وی در سال 2017 و تنها در حالی که 32 سن داشت، به خاطر فیلم لالا لند، اسکار بهترین کارگردانی را به خانه برد. همچنین در سال 2014 فیلم Whiplash نامزد جایزه اسکار بهترین فیلم و اسکار بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی شده بود.

از دیگران ستارگانی که در «اولین انسان» بازی می‌کنند می‌توان به کوری استول، کایل چندلر و پابلو شریبر اشاره کرد. این فیلم در تاریخ 12 اکتبر 2018 (مصادف با 20 مهر 97) به اکران در خواهد آمد. در انتها می‌توانید پوستر زیبای منتشر شده با شعار «سفر غیرممکن به ماه را تجربه کنید» را مشاهده کنید:

توجه: کپی‌برداری و هرگونه استفاده از مطالب، فقط در صورت ذکر نام و لینک مطلب مجاز است. در غیر این صورت شامل پیگرد قانونی می‌شود
مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar