تریلر انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse منتشر شد

داستان مرد عنکبوتی که یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های مارول به شمار می‌رود، دیگر انحصارا مربوط به پیتر پارکر نیست. در حال حاضر مرد عنکبوتی‌های زیادی نسبت به پیتر پارکر وجود دارند و تریلر انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: به سوی دنیای عنکبوتی) آماده است تا این موضوع را نشان دهد.

in post ad

به نظر می‌رسد که انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse قصد دارد تا بینندگان را با مایلز مورالز (صداگذاری توسط شیمیک مور) آشنا نموده و به آن‌ها معرفی کند. این فرد زمانی به مرد عنکبوتی تبدیل می‌شود که پیتر پارکر (که توسط جیک جانسون صداگذاری شده است) در نقش راهنمای او ظاهر می‌شود.

 

مایلز مورالز، یک نوجوان آفریقایی-لاتین که اولین ابرقهرمان غیر سفیدپوست با خط کمدی ابرقهرمانان Marvel’s Comics در سال 2011 بود، در خیابان‌های نیویورک در نقش مرد عنکبوتی حضور دارد. همچنین یک شخصیت جدید مونث به نام Spider-Gwen (اسپایدر گوئن) به مجموعه اضافه‌شده است. او یکی دیگر از محبوب‌ترین شخصیت‌ها در جهان دیگر مارول محسوب می‌شود که در آن گوئن استیسی از قدرت عنکبوتی رادیواکتیو برخوردار است. نمی‌شود این نکته را بیان نکرد که سبک هنری فیلم پر از زرق‌ و برق است، با یک بافت رنگی روشن تا بتواند در بیننده حالت یک کمیک بوک را تداعی کند که با انیمیشن‌های سه‌بعدی به سبک استودیوی Pixar ترکیب‌شده است.

تریلر جدیدی که از این فیلم منتشر شده نیز می‌تواند توضیحات بیشتری را در مورد انیمیشن  Into the Spider-Verse برای طرفدارانی که ممکن است اطلاعاتشان در مورد کمیک بوک‌ها ناقص باشد، ارائه دهد. بر اساس صدای مورالز در این تریلر، داستان فیلم در جهان دیگری رخ می‌دهد که همانند دنیای خودمان به نظر می‌رسد است اما در حقیقت این‌گونه نیست. (بنابراین انتظار دیدن تام هالند و شخصیت‌های قبلی مرد عنکبوتی را در خیابان با آن سبک و سیاق را از ذهنتان بیرون کنید.)

انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse در تاریخ 14 دسامبر (مصادف با 23 آذر 97) در پرده سینماهای جهان اکران خواهد شد.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar