تریلرهای فیلم ترسناک Halloween را تماشا کنید

تریلر فیلم ترسناک Halloween (هالووین) به عنوان جدیدترین اثر در این فرنچایز قدیمی، منتشر شد. این فیلم، دنباله مستقیمی برای فیلم اصلی به کارگردانی جان کارپنتر در سال 1978، محسوب می‎شود و قرار است تمام فیلم‌های ساخته شده پس از آن را نادیده بگیرد. حتی جیمی لی کرتیس که در آن زمان ستاره اصلی  در نقش لوری استرود بود، بازگشته است. با ما همراه شوید و تریلرهای رعب‌آور را در ابتدای مطلب، مشاهده کنید.

in post ad

 

تریلر با گروهی از مستندسازان آغاز می‌شود که به ملاقات مایکل در زندان می‌روند (جایی که او 40 سال حضور داشته). مایکل مایرز در ادامه موفق می‌شود فرار کند و به خانه اصلی‌اش در هدنفیلد می‌رود. متوجه شدیم که لوری از آن زمان در حال آماده شدن برای بازگشت و مواجهه با مایکل بوده است. حتی یک جوک جالب درباره این که مایکل برادر حقیقی لوری نیست در تریلر گنجانده شده و یادآور مطرح شدن این موضوع در فیلم Halloween II (هالووین 2 محصول 1981) است.

فیلم ترسناک Halloween به کارگردانی دیوید گوردون گرین (سازنده George Washington و Pineapple Express) روانه سینما می‌شود. همچنین کمدین معروف یعنی دنی مک‌براید در نوشتن فیلمنامه مشارکت دارد و جان کارپنتر هم علاوه بر مشاوره در داستان فیلم، تولید موسیقی متن را بر عهده گرفته است.

فیلم Halloween در تاریخ 19 اکتبر 2018 (27 مهر 97) اکران خواهد شد.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar