پایلوت پیش درآمد سریال Game of Thrones معرفی شد

سرانجام تولید نسخه پیش درآمد سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) تایید شد. شبکه HBO اعلام کرد که برای ساخت اپیزود پایلوت این مجموعه چراغ سبز داده است. آن‌ها همچنین نخستین جزئیات داستانی از سریال جدیدشان را فاش کردند که بسیار عظیم و جاه‌طلبانه به نظر می‌رسد. آیا قرار است داستان ریشه‌ وایت‌واکرها و خاندان‌های معروف سریال را مشاهده کنیم؟ در ادامه خبر همراه آی پیرامید باشید.

in post ad

طبق اخبار قبلی، نویسندگان مختلفی روی 5 فیلمنامه برای نسخه پیش درآمد سریال Game of Thrones کار می‌کردند که شبکه HBO در نهایت نسخه نوشته شده توسط نویسنده مشترک فیلم‌های Kingsman: Secret Service (کینگزمن: سرویس مخفی)، X-Men: First Class (مردان ایکس: فرست کلاس) و Kick-Ass (کیک-اس) یعنی «جین گلدمن» را پذیرفته است. نویسنده مجموعه کتاب‌ها یعنی «جرج آر. آر. مارتین» هم به عنوان تهیه‌کننده در پروژه حضور دارد. با توجه به گزارش اینترتینمنت ویکلی، این سریال هنوز نام مشخصی ندارد اما اتفاقات آن هزاران سال قبل از سریال Game of Thrones رخ می‌دهد. در اطلاعات منتشر شده از طرف HBO آمده است:

این مجموعه ماجرای افول دنیا از عصر طلایی قهرمانان به تاریک‌ترین ساعت است. و تنها از یک چیز مطمئن هستیم: از اسرار وحشتناک تاریخ سرزمین وستروس تا ریشه اصلی شکل‌گیری وایت‌ واکرها، از رازهای شرق تا استارک‌های افسانه‌ای…. داستان واقعی آن چیزی نیست که فکر می‌کنیم.

 

پیش‌درآمد Game of Thrones

سایت EW اضافه کرد که عصر قهرمانان در واقع 10 هزار سال قبل از سریال اصلی آغاز شد. بنابراین با توجه به بازه زمانی، برخی از شخصیت‌ها از جمله موسس خاندان استارک یعنی «برن معمار» (سازنده دیوار بزرگ شمال) و موسس خاندان لنیستر یعنی «لن باهوش» ممکن است در سریال حضور داشته باشند. توجه کنید که سفارش اپیزود پایلوت به معنای تایید ساخته شدن کل سریال نیست و امکان دارد HBO به پایلوت 4 فیلمنامه دیگر هم چراغ سبز نشان دهد اما این موضوع حداقل نشان می‌دهد که پروژه گلدمن و مارتین، یک قدم جلوتر است. می‌توان با اطمینان گفت که پیش درآمد سریال Game of Thrones حداقل تا زمان پایان سریال اصلی در فصل هشتم، پخش نخواهد شد و نزدیک‌ترین پیش‌بینی ممکن، پخش آن در سال 2020 است.

دیوید بنیاف و دی. بی. وایس به عنوان سازندگان مجموعه اصلی بازی تاج و تخت، در تولید نسخه‌های فرعی سریال نقشی ندارند و به نظر می‌سد که در حال کار روی مجموعه Star Wars (جنگ ستارگان) هستند. فصل هشتم و نهایی سریال Game of Thrones در سال 2019 و در 6 قسمت پخش خواهد شد. تعداد قسمت‌ها نسبت به تمام فصل‌های قبلی کمتر است اما طبق شایعات، هر قسمت در حد و اندازه یک فیلم سینمایی زمان دارد و حدود 15 میلیون دلار برای HBO خرج برداشته است. در اخبار دیگر، مطلع شدیم که فیلمبرداری یک نبرد بزرگ در فصل هشتم، 55 روز به طول انجامیده است. با این اوصاف باید انتظار یک پایان باشکوه و البته تلخ-شیرین را برای یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین سریال‌های تاریخ، داشته باشیم.

مقالات دیگر درباره دنیای جالب و اسرارآمیز بازی تاج و تخت:

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar