فیلم زندگی‌نامه باب مارلی به تهیه‌کنندگی پسرش تولید می‌شود

فیلم زندگی‌نامه خواننده مشهور یعنی باب مارلی توسط کمپانی پارامونت پیکچرز تولید خواهد شد. همچنین به نظر می‌رسد که فرزند وی زیگی مارلی، تهیه‌کنندگی اثر را بر عهده دارد. به گزارش وبسایت ددلاین این فیلم در دست ساخت است اما در مراحل اولیه قرار دارد و جزئیاتی از آن به بیرون درز نکرده است. در ادامه خبر همراه ما باشید.

از باب مارلی در دنیای موسیقی به عنوان یک اسطوره فراموش‌نشدنی یاد می‌شود. او در سال ۱۹۸۱ و در حالی که تنها ۳۶ سال سن داشت در اثر سرطان پوست فوت کرد اما کارهای او مانند No Woman, No Cry (ای زن گریه نکن) و Redemption Song (نغمه رستگاری) برای همیشه در یاد و خاطره طرفدارانش باقی ماند. پسر او زیگی، یک خواننده و شاعر موفق است و توانسته در مجموع ۸ جایزه گرمی را به دست آورد. او همچنین در گذشته فیلم‌های دیگری برای پدرش تهیه کرده که می‌توان به Bob Marley Legend Remixed و Bob Marley & The Wailers: Easy Skanking in Boston ’78 اشاره کرد.

هنوز مشخص نیست که چه بازیگری برای ایفای این نقش انتخاب می‌شود و طبق گزارش ورایتی، این زندگی‌نامه در مراحل ابتدایی تولید قرار دارد به طوریکه حتی کارگردان و نویسنده اثر هم استخدام نشده‌اند. با وجود مرگ باب مارلی، او توانست میراث بزرگی بر جای بگذارد و کارهای او تاثیر شگرفی در اعتلا و محبوبیت جنبش راستافار در آفریقا داشت. آهنگ‌های مارلی با موضوع برده‌داری بسیار تاثیرگذار هستند و هیچ وقت فراموش نخواهند شد.

هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید ...
استفاده از کل یا بخشی از مطالب، تنها در صورت ذکر دقیق منبع و لینک مطلب مجاز است و در غیر این صورت، شامل پیگرد می‌شود.
منبع
Gamespot
برچسب‌ ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن