فیلم اختصاصی جوکر با بازی جرد لتو ساخته خواهد شد!

در سال 2017 خبرها حاکی از این بود که برادران وارنر و دی سی، قصد دارند یک فیلم از داستان اوریجین شخصیت جوکر را توسعه دهند که البته از جوکر فیلم Suicide Squad (جوخه انتحاری) کاملا جدا است. شاید این موضوع کمی گیج کننده باشد اما اکنون طبق گزراش ورایتی یک فیلم دیگر از جوکر در دست ساخت است و جرد لتو باز هم در این نقش ظاهر خواهد شد.

in post ad

با توجه به این گزارش، جرد لتو در نقش اصلی و همچنین تهیه‌کننده این فیلم (که گفته می‌شود مسیر را برای نسخه‌های فرعی جوخه انتحار هموار می‌کند) حضور دارد. در اصل کمپانی وارنر و DC قصد داشتند با استفاده از استراتژی موفق مارول، دنیای سینمایی کوچک خود را گسترش دهند. آن‌ها می‌خواستند شخصیت‌های اصلی را جداگانه معرفی کرده و سپس در کراس‌اور به کار بگیرند اما این برنامه پس از اکران فیلم Man of Steel (مرد پولادین) و Batman v Superman (بتمن علیه سوپرمن) شکست خورد و نتوانست مخاطبان کافی را به سمت خود جذب کند. اکران فیلم مورد انتظار Justice League (لیگ عدالت) و اتفاقی مانند جایگزین شدن زک اسنایدر (که طبق شایعات اخراج شده بود) با جاس ویدون، باعث شد که با اثر ناامیدکننده‌ای مواجه شویم. این فیلم همانند دیگر فیلم‌های DC توانست به فروش خوبی دست یابد و 650 میلیون دلار در سراسر جهان فروخت اما این مبلغ در مقابل فروش فیلم‌های مارول از جمله Avengers (فروش 1.5 میلیون دلاری در سال 2012)، شکست سختی به حساب می‌آید.

جوکر

در بازار داغ فیلم‌های کامیک بوکی، قهرمان مونث دنیای دی سی یعنی Wonder Woman (واندر وومن) عملکرد بسیار بهتری داشت. این فیلم که توسط پتی جنکینز کارگردانی شده بود، هفته‌ها بر باکس‌آفیس حکومت کرد و توانست به فروشی نزدیک به Batman v Superman برسد. البته واندر وومن تبلیغات و بودجه بسیار کمتری داشت و تعداد سینماهای کمتری برای اکران آن در نظر گرفته شده بود. بنابراین به نظر می‌رسد که کمپانی DC قرار است با اکران فیلم‌های جدیدش یعنی «آکوامن» و «واندر وومن 2» و همچنین فیلم‌های اختصاصی جوکر و هارلی کویین، از فضای تاریک و ناخوشایند فیلم‌های قبلی فاصله بگیرد.

این استودیو قصد دارد علاوه بر فیلم‌های سینمایی دنیای کنونی، مجموعه دیگری از فیلم‌ها را با سازندگان و بازیگران جداگانه‌ای تولید و فیلم جوکر که احتمالاً توسط تاد فیلیپس کارگردانی می‌شود، یکی از این فیلم‌هاست. با این حال، تماشای دو فیلم مختلف از شخصیت جوکر بیشتر از آنکه بتواند مخاطبان را به سینما بکشاند، شبیه فرمولی برای یک شکست فاجعه‌بار است. در اخبار دیگر شایعه شده که پنگوئن به عنوان دشمن اصلی بتمن در فیلم The Batman حضور خواهد داشت.

مطالب مرتبط

بخش دیدگاه‌ها

avatar